Jälgi meid

Ennustusvihjed

Naomi Osaka vs Petra Kvitova ennustusvihjed.

Australian Openil on jäänud pidada vaid tähtsaimad matšid ehk finaalid. Naiste finaali jõudsid US Openi võitja Naomi Osaka ning peale noarünnaku ohvriks jäämist taas tipus olev Petra Kvitova. Tennisistid on hetkel WTA edetabelis vastavalt 4. ja 6. kohal, kuid kohtumise võitja tõuseb peale turniiri naiste maailma esireketiks.

Mõlema tennisisti teekond finaali on olnud üsna kindel. Eriti muljetavaldavaid esitusi on pakkunud Petra Kvitova, kes ei ole turniiri jooksul kaotanud veel mitte ühtegi setti. Siiski tuleb tõdeda, et ta vastased on siiamaani olnud ka lihtsamad kui konkurendil.


Naomi Osaka vs. Petra Kvitova
Laupäev, 26. Jaanuar, 2019
Mäng algab: 10:30
Ülekanne: Eurosport

Ennustusvihjed
Naomi Osaka võit 2.11 @ Coolbet

Kokku kolm setti 2.25 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Kvitovale on see elu kolmas ja Osakale teine suure slämmi finaal. Kahe peale on võidetud kõik finaalid.
  • Osaka on võitnud 6 oma viimast matši, Petra Kvitova lausa 11.
  • Läbi turniiri on Petra Kvitova esimese servi protsent selgelt parem kui Naomi Osakal.

Tegemist on üsna erinevate tennisistidega ning Naomi Osaka näol on tegemist Petra Kvitovale äärmiselt ebamugava vastasega. Esiteks on tegemist suurepärase servijaga. Pallingu kiirused küündivad naiste mõttes ulmelistesse kiirustesse. Seda näitab ka ässade statistika, mida jaapanlanna kindlalt valitseb.

Oma agressiivsuse ja täpsete vastulöökidega suudab Osaka domineerida ka vastase pallingugeimides. Teismelisena oli noore talendi suureks iidoliks Serena Williams ning pikaaegse maailma esinumbri mängustiili matkides on ka Naomist saanud suurepärane tennisist nii servil kui ka vastuvõtul. Vaid 21-aastasel jaapanlannal on olemas kõik, et tõusta võiduga maailma esireketiks.

Petra Kvitova emotsionaalne teekond on olnud küll muinasjutuline, kuid ta ei ole mänginud kuni finaalini ühegi tõeliselt tugeva vastasega. Erinevalt Naomi Osakast, kes alistas üksteise järel kõrgele asetatud mängijaid. Lisaks jääb ta natukene nõrgaks liikuvuse poolest, mis on seekordse vastase vastu eriti tähtis. Liialt riskides satub Kvitova statistikasse ka liialt lihtvigu.

Meie valikud:

  •  Naomi Osaka võit (2.11 @ Coolbet)
  •  Kokku kolm setti (2.25 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds