Jälgi meid

Ennustusvihjed

Reedene Euroliiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Oleme lühikese ajaga pannud täppi kaks kombot ja nüüd keskendume neljale Euroliiga mängule, et oma head seeriat jätkata. Kahte neist näeb otsepildis TVPlay Sports kanalilt. Loe edasi ning leiad ühe 13.00 koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu 260 korral €.


Darussafaka vs. Fenerbahce (19:15)

Euroliiga viimase ja esimese meeskonna lahing. Kui otsida mõnda fakti Darussafaka kasuks, siis natukene annab lootust see, et siiamaani on teenitud kõik oma kolm võitu koduväljakul ja üldse mitte nõrkade klubide vastu. Fenerbahce on aga ülivõimas igas kategoorias ja nende võidus küsimust ei tohiks olla.

Raske on ette näha Fenerbahce motiveeritust ehk kui suure võidu järele nad Türki sõidavad. Pigem võiks panustada suureskoorilisele mängule. Kummagi meeskonna peal ei ole erilisi pingeid ning eeldatavasti näeme lahtist korvpalli. Skoori oskavad mõlemad meeskonnad teha ning kui Fenerbahce just sajaprotsendilist kaitset peale ei pane, siis tuleb korviderikas kohtumine.

Meie valik: Kokku üle 153.5 punkti  (1.89 @ Coolbet)


Kaunase Žalgiris vs. Buducnost (20:00)

Kahjuks tuleb tõdeda, et see korvpallilahing toimub kahe meeskonna vahel, kellel play-offi see aasta asja ei ole. Teoreetiliselt on veel kõik võimalik, kuid tõenäosus selle juhtumiseks on peaaegu olematu. Buducnost on meeskond, mis pole sel hooajal veel ühtegi kohtumist võõral väljakul võitnud. Žalgiris on üheteistkümne kodukohtumisega vaid neli võitu kogunud.

Žalgiris ei ole sel hooajal sama terav pliiats kui eelmisel. Lisaks saadeti hiljuti ka üks leegionär meeskonna juurest minema. Meeskonnas ei ole piisavalt sügavust, et mängida kõrgete kohtade nimel. Vähemalt kaks kvaliteetset mängijat jääb puudu. Buducnost on hooaja teises pooles näidanud korralikke esitusi ning võitnud ka Euroliiga valitsevat meistrit Real Madridi.

Usume, et Buducnost teeb järjekordse südika esituse ning kui päris võitu ei suudeta võtta, siis vähemalt kaotusnumbrid jäävad minimaalsed.

Meie valik: Buducnost AH+7.5 punkti  (1.82 @ Coolbet)


Panathinaikos vs. Khimki (21:00)

Suure ajalooga Panathinaikos võtab kodus vastu Khimki, kelle poolelt jääb endiselt puudu staarmängija Alexey Shved. Kreeka klubi on selgelt koduväljaku meeskond. Viimasest viiest kodukohtumisest on võidetud neli. Kesise tabelikoha põhjuseks on võõrsil mängud.

Khimki on lõpetanud kaotusteseeria ja viimases kahes voorus on teenitud võidud. Tõsi, mängitud on ka selgelt tabeli teise poole meeskondadega. Panathinaikose kaitse on eeldatavalt Vene klubi jaoks liiast.

Arvestades Panathinaikose võimu koduväljakul, siis usume, et nad viskavad korraliku punktisaagi. Khimki ei ole just kaitses kõige erilisem meeskond ning mängutempo allasurumine nende repertuaari ei kuulu. See loob kõik eeldused, et näeme Kreeka klubi poolt 80+ punkti.

Meie valik: Panathinaikos üle 81.5 punkti (1.87 @ Coolbet)


Real Madrid vs. Müncheni Bayern (22:00)

Valitsevale Euroliiga meistrile sõidab külla üllatusvõimeline Müncheni Bayern. Real Madridile see mäng väga suure kaaluga ei ole. Play-offiks on koduväljaku eelis suure tõenäosusega käes. Bayern tuleb aga väga motiveeritult seda võitu noolima. Hetkel asuvad nad üheksandal kohal ehk esimesena play-offist väljas.

Kuna Real Madrid ei ole viimastes voorudes Euroliigas just kõige kindlamaid tulemusi näidanud, siis julgeksime arvata, et ülimotiveeritud Bayern suudab anda hispaanlastele korraliku lahingu. Viimane kord suutis Real koduväljakul võita Bayerni vaid kahe punktiga ning ei ole mitte ühtegi põhjust, miks ei võiks mäng ka seekord nõnda tasavägiseks kujuneda.

Meie valik: Müncheni Bayern AH+11.5 punkti (2.06 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsent: 13.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 260.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds