Jälgi meid

Ennustusvihjed

Milano Olimpia vs Tel Avivi Maccabi ennustusvihjed

Peale paarinädalast pausi on tagasi Euroliiga, kus mängitakse 23. vooru kohtumised. Põhiturniiri lõpuni on jäänud vaid seitse mängu ning paljude meeskondade jaoks muutuvad mängud aina tähtsamaks. Milano ja Maccabi on ühed neist meeskondadest, sest hetkel ei asu kumbki meeskond play-offi viiva koha peal, kuid ollakse sellele väga lähedal. Tänases võrdsete lahingus rahulduvad mõlemad vaid võidupunktidega.


Milano vs. Maccabi
Neljapäev, 21. Veebruar, 2019
Mäng algab: 21:45
Ülekanne: TVPLAY Sports

Ennustusvihjed
Milano võit AH-3 punkti 1.89 @ Coolbet
Kokku üle 168.5 punkti 1.89 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Viimased neli omavahelist Euroliiga kohtumist on võitnud Tel Avivi Maccabi.
  • Olimpia Milano on siiamaani võitnud üheteistkümnest koduväljaku kohtumisest kuus.
  • Euroliigas keskmiselt kõige rohkem punkte viskav meeskond on just Olimpia Milano

Viimasel ajal vigastustega kimpus olev Milano sai enne mängu veel ühe halva uudise. Kandvat rolli mänginud noor Arturas Gudaitis on hooaja lõpuni väljas. See annab Maccabile korvi all kindla eelise – neil on korvialune tsoon O´Byanti, Alex Tyuse ja Tarik Blacki näol korralikult mehitatud. Need mehed viskavad kolme peale keskmiselt ligi 30 punkti mängus ning on ka kaitses väga soliidsed.

Milano mäng keskendub rohkem tagamängijatele. Mike James juhib hetkel Euroliiga punktiviskajate tabelit ning Dairis Bertans on liiga üks parimaid mehi kolmesejoone tagant. Lisaks on vigastusest paranenud Nemanja Nedovic, kuid raske on öelda, kui heas vormis mees on. Kokkuvõttes on Milano meeskond väga ohtlik kaugvisetes – lausa neli meest viskavad kolmepunktiviskeid paremini kui 45%.

Niisiis on Maccabil selgelt eelis korvialuses mängus, kuid tagamängijate poolest saab anda suure eelise Itaalia klubile. Mängu võitja otsustab see, et kumb meeskond oma tugevusi paremini ära kasutab. Meie usume, et Milano klubi suudab koduseinte toel panna korraliku peo püsti ja võtab ülitähtsas kohtumises võidu. Tagamängijad suudavad paremini kanda liidrirolli kui korvialused mängijad. Eeldatavasti juhtub see kõik üsnagi suureskoorilises kohtumises, sest kummagil meeskonnal puudab hea viis vastase tugevuste peatamiseks.

Meie valikud:

  • Milano võit AH-3 punkti (1.89 @ Coolbet)
  • Kokku üle 168.5 punkti (1.89 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds