Laupäevane Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Kombovihjetega oleme hetkel kenasti plussis ja teeme kõik, et see ka nii edaspidi jätkuks. Seekord keskendume Inglise kõrgliiga mängudele. Loe edasi ning leiad ühe 15.00  koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 300€.

Burnley vs. Tottenham (14:30)

Nii uskumatult kui see ka ei kõla – Burnley on viimase viie vooru lõikes Premier League´i paremuselt kuues klubi. Saldoks kaks võitu ja kolm viiki. Siiski tuleb mainida, et see hooaeg pole kordagi suudetud alistada tabeli top 9 meeskonda. Tänase vastase Tottenhamiga on läbi ajaloo kohtutud üheksa korda. Kuus on kaotatud, kolm on suudetud viiki mängida.

Tottenham on suutnud mitme võtmemängija vigastuse üle elada ning nüüd saab vorm ainult paremaks minna. Eelmise nädala sees tehti tugev avaldus Meistrite Liiga kaheksandikfinaalis Dortmundi vastu, kui võideti sakslasi 3:0. Sellise mängu pealt on hea tulla ka Burnley vastu korralikku etteastet tegema.

Hoolimata sellest, et Burnleyl on olnud kõvasti lisapuhkepäevi, usume Tottenhami edusse. Kindlasti ei tule Pochettino hoolealuste jaoks lihtne mäng, kuid vähemalt üheväravaline paremus on igati loogiline tulemus. Seda enam, et võidu korral on Tottenham ka tiitliheitluses igati sees.

Meie valik: Tottenhami võit (1.73 @ Coolbet)

Bournemouth vs. Wolves (17:00)

Bournemouth on klubi, mis koduväljakul suudab pakkuda väga arvestatavaid esitusi, kuid võõral väljakul on täielik pettumus. Wolves seevastu on mõlemal juhul stabiilselt hea. Lausa nii hea, et kui arvestada vaid hooaja teist poolt, siis kuulutakse esiviisikusse. Selles näitajas ollakse parem nii Chelseast kui ka Arsenalist.

Kuna kummalgi meeskonnal liiga palju mängus ei ole, siis on raske ennustada, millise taktikaga mängule tullakse ja võitjale panustamine ei oleks parim mõte. Pigem võtaks valiku, et näeme rohkem väravaid teisel poolajal. Viimase kolme kodumängu jooksul on Bournemotuh näiteks teisel poolajal löönud seitse väravat, esimesel poolajal mitte ühtegi.

Meie valik: Rohkem väravaid teisel poolajal (2.12 @ Coolbet)

Newcastle vs. Huddersfield (17:00)

Konkurentsitult Premier League´i viimane meeskond ning liigast väljakukkuja sõidab külla Newcastlele. Rafael Beniteze juhendatav Newcastle on samuti üsna kehvas seisus – relegatsiooni kohta edestatakse vaid punktiga. Kodumeeskonnal on suur võidukohustus ning usume, et nad suudavad ka ootusi täita.

Huddersfield on viimasest neljateistkümnest kohtumisest kaotanud lausa kolmteist! Hooaja jooksul on ühes mängus löödus keskmiselt 0.53 väravat ja pooltes mängudes on ennast leitud kaotusseisus juba poolaja pausiks. Rafael Benitez on piisavalt hea taktik, et ta suudab äärmiselt tähtsas mängus liiga punase laterna üle mängida.

Meie valik: Newcastle võit (1.86 @ Coolbet)

Leicester City vs. Crystal Palace (19:30)

Aastate tagune Premier League meister Leicester City on sel hooajal ennast leidmas tabeli keskelt. Kohe tänase vastase Crystal Palace eest. Kodumeeskond pole viimasel ajal võidurõõmu maitsta saanud, kuid mängitud on ka väga tugevate meeskondadega nagu Liverpool, Manchester United ja Tottenham. Pakutud on südikaid esitusi ning Liverpooli vastu mängiti kui võrdne võrdsega, kuid võidu jaoks on alati midagi puudu jäänud.

Crystal Palace on tugev esimese poolaja meeskond ning Leicester vastupidiselt lööb oma trumbid välja üldjuhul teisel poolajal. Usume, et kodumeeskonna kaotuste seeria on tingitud raskest mängudegraafikust ning seekordse, enda-masti meeskonna vastu, näidatakse oma tõelist taset.

Seda enam, et sel hooajal on tehtud selg prügiseks sellistel meeskondadel nagu Chelsea ja Manchester City.

Meie valik: Leicesteri võit (2.27 @ Coolbet)

Kobopanuse koefitsent kokku: 15.00

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 300€.