Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Madrid vs. Tel Avivi Maccabi ennustusvihjed

Euroliigas lähevad vastamisi Real Madrid ja Tel Avivi Maccabi. Eelmisel hooajal pusisid samad meeskonnad veerandfinaalseerias ning Iisraeli klubist Real Madridile vastast ei olnud. Kuidas läheb seekord?


Real Madrid vs. Tel Avivi Maccabi

Reede, 6. jaanuar 2023
Algab: 21:45
Ülekanne: TV3 Sport

Tel Avivi Maccabi AH+7.5 (2.06 @ Coolbet)

Real Madrid alla 87.5 punkti (1.87 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Real Madrid viskab keskmiselt mängu kohta 83.9 punkti, mis on liiga kolmas näitaja.
  • Viimase omavahelise kohtumise võitis Real Madrid 11 punktiga.
  • Maccabi Euroliiga saldo võõral väljakul on see hooaeg 2 võitu ja 6 kaotust.

Real Madrid on hetkel harvanähtavas olukorras ehk kaotatud on kaks kohtumist järjest. Vastased on nendes kohtumistes olnud ka tummised. Baskonia Euroliigas ja Barcelona koduses liigas.

Maccabi on kõikide liigade peale järjest võitnud kuus kohtumist ning Euroliigas võideti viimati valitsevat meistrit Anadolu Efesit kaheksa punktiga.

Iisraeli klubi on sel hooajal olnud löögihoos eelkõige koduväljakul ning võõrsilkohtumiste saldo on päris kurb. 2 võitu ja 6 kaotust.

Kui võrrelda kahte meeskonda paberil, siis tagaliinis võiks isegi eelise anda Maccabile, kuid äärtel ja korvi all peaks Madridil kõvasti rohkem kvaliteeti olema. Eriti huvitav on näha, kuidas hakkab Maccabi hakkama saama Real Madridi 220cm pika keskmängija Tavaresega.

Esimene panus – Tel Avivi Maccabi AH+7.5. Real Madrid on küll kindel favoriit, kuid kerget võitu neile küll ei ennusta. Maccabi tagaliinis on korralikku ründejõudu ning nagu me teame, siis just tagamehed otsustavad tavaliselt mänge. Seega tahaks öelda, et kohtumise saatust otsustatakse viimasel veerandajal ja vahe ei jää üle seitsme punkti.

Teine panus – Real Madrid alla 87.5 punkti. 88 punkti on Euroliiga kohta pigem päris kõrge skoor. Selleks peab terve kohtumise jooksul rünnak ladusalt jooksma. Ennustaks, et vähemalt mingil hetkel Real Madrid väikese mõõna sisse laseb ja seetõttu antud skoori ka täis ei visata.

Meie valikud:

  • Tel Avivi Maccabi AH+7.5 (2.06 @ Coolbet)
  • Real Madrid alla 87.5 punkti ( @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 103€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds