Jälgi meid

Ennustusvihjed

BC Kalev/Cramo vs. Pärnu Sadam ennustusvihjed

Eesti-Läti Ühisliigas mängitakse laupäeval eelmise hooaja kõige tulisem Eesti meeskondade vastasseis. Kas Pärnu suudab ka antud kohtumises Cramole hambaid näidata või võtab favoriit oma?


BC Kalev/Cramo vs. Pärnu Sadam

Laupäev, 7. jaanuar 2023
Algab: 17:00
Ülekanne: Delfi TV, Inspira

Pärnu AH+10.5 (1.88 @ Coolbet)

Kokku üle 161.5 punkti (1.99 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Pärnu on võitnud viimased kolm omavahelist kohtumist.
  • Cramo on Est-Lat liigas koduväljakul võitnud viimased neli kohtumist.
  • Kalev/Cramo viskab keskmiselt mängu kohta 87 punkti, Pärnu keskmine näitaja on 82 punkti.

Eelmisel hooajal pakkusid samad meeskonnad mitmeid põnevuskohtumisi ning kokkuvõttes saavutas edu Pärnu meeskond, kes paljude üllatuseks võitis Eesti meistritiitli ja jõudis ka Ühisliigas medalile. Mõlemal juhul lülitati play-offis konkurentsist just Kalev/Cramo.

Nüüdseks juhendab Kalev/Cramo meeskonda teatavasti eelmise hooaja Pärnu peatreener Heiko Rannula ning tema endine abitreener Gert Kullamäe on Pärnu eesotsas. Intriigi jagub! Samuti on mitmed endised Pärnu mängijad nüüd Cramo hingekirjas.

Eelmise hooaja tulemustest on antud mängu kontekstis aga täiesti mõttetu rääkida. Pärnu on viimastel kuudel teinud suuri muudatusi koosseisus ja alles otsib oma mängu. Kalev/Cramo seevastu võitleb ülitiheda mängugraafikuga ja keskendub eelkõige eurosarjale.

Üks on aga kindel…Pärnu tuleb kohtumisele ülimotiveeritult, sest nende jaoks on vastasseis eriti põhimõtteline. Samuti on nende peatreener Gert Kullamäe selline mees, kes suudab mehed enne mängu alati üles kruttida ning omab ka kogemust, kuidas Cramot kotti pista.

Esimene panus – Pärnu AH+10.5. Kindlasti tahavad mõlemad meeskonnad võita, kuid Pärnu motivatsioon võiks olla suurem. Cramo peab lihtsalt selle kohtumise kuidagi ära mängima, et tulla tiheda mängugraafikuga toime ja on mõtetega juba euromängudel. Samuti on neil koosseisuga mõningaid probleeme. Ennustaks, et kui Cramo võidabki kohtumise, siis mitte väga suurelt.

Teine panus – kokku üle 161.5 punkti. Pärnu tahab mängida kiiret korvpalli ja julgelt kolmeseid peale panna. Ausalt öeldes neil polegi muid variante. Seega pakuks, et Pärnu kiire mängustiil tõmbab ka üldise mängutempo üles ja näeme üle keskmise kõrget skoori.

Meie valikud:

  • Pärnu AH+10.5 (1.88 @ Coolbet)
  • Kokku üle 161.5 punkti (1.97 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 99€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds