Jälgi meid

Ennustusvihjed

Chelsea vs. Manchester City ennustusvihjed

Inglismaa kõrgliigas lähevad vastamisi Chelsea ja Manchester City. Mõlemad meeskonnad kaotasid viimases voorus punkte. Kumb meeskond teeb vigade paranduse?


Chelsea vs. Man.City

Neljapäev, 5. jaanuar 2023
Algab: 22:00
Ülekanne: Viaplay

Manchester City üle 1.5 värava (1.74 @ Coolbet)

Manchester City üle 6.5 nurgalöögi (2.24 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Chelsea osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud vaid 2.4 väravat mängu kohta.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Manchester City 2:0 võiduga.
  • Erling Haaland on löönud sel hooajal rohkem väravaid, kui terve Chelsea meeskond kokku.

Mõlemad meeskonnad käisid eelmisel nädalal väljakul. Chelsea viigistas 1:1 Nottinghamiga ja Manchester City viigistas 1:1 Evertoniga.

Chelsea mängib endiselt nagu Chelsea. Õiget tipuründajat pole ning rünnak on ümmargune. Nagu statistikanurgas välja tõime, siis Haaland on löönud tänavu rohkem väravaid, kui terve Chelsea meeskond kokku. Kaitses on asjad enam-vähem korras, kuid viimases kohtumises lasti Nottinghami ründajatel ikka mitmel korral väga ohtlikult ära joosta.

City viik Evertoniga oli päris üllatav tulemus, aga lihtsalt ei suudetud väravavõimalusi ära realiseerida ning vastane lõi tühja koha pealt tõelise iluvärava. Jalgpallis vahest lihtsalt juhtub nii.

Meeskonnad on sel hooajal ka korra omavahel kohtunud, kui liigakarikas võitis 2:0 City. Siiski tuleb mainida, et kumbki meeskond ei kasutanud tugevaimat koosseisu.

Üldiselt on nii, et Manchester City kaks kohtumist järjest punkte ei kaota. Pep suudab peale libastumisi mehed nii üles kruvida, et järgmises kohtumises võetakse tavaliselt väga kindel võit. Ennustaks ka seekord pigem üsna kindlat City võitu.

Esimene panus – Manchester City üle 1.5 värava. Chelsea võib statistika järgi olla korralik kaitsetiim, aga kui vastane on Manchester City, siis võib statistika ära unustada. Tegemist on siiski ühe maailma parima meeskonnaga. Tahaks ennustada, et City võtab peale libastumist ennast kokku ja korraldab Chelsea vastu jõudemonstratsiooni.

Teine panus –Manchester City üle 6.5 nurgalöögi. Tõenäoliselt näeme mängupilti, kus City domineerib palliga ja korraldab Chelsea kolmandikul. Selline mängupilt võiks tuua rohkelt nurgalööke Cityle. Guardiola meeskond on terve liiga peale ka üks enim nurgalööke teeniv meeskond.

Meie valikud:

  • Manchester City üle 1.5 värava (1.74 @ Coolbet)
  • Manchester City üle 6.5 nurgalöögi (2.24 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 112€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds