Jälgi meid

Ennustusvihjed

Müncheni Bayern vs. Salzburg ennustusvihjed

Üks Meistrite liiga suurfavoriitidest Müncheni Bayern leiab end kaheksandikfinaali korduskohtumise eel harjumatust seisust – eduseisu ei olegi endale välja mängitud. Kas see saab teisipäeval Salzburgi vastu saatuslikuks?


Müncheni Bayern vs. Salzburg

Teisipäev 8. Märts 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Salzburg +2 Aasia händikäp (2,06 @ Coolbet)

Bayern üle 1,5 hoiatuskaardi (1,93 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Bayern ei ole selles vastasseisus varasemalt kordagi kaotanud, saades kaks võitu ja ühe viigi.
  • Viimase 11 koduse Meistrite liiga mängu peale on Bayern võtnud kümme võitu.
  • Salzburg ei suutnud alagrupiturniiril ühtegi võõrsilmängu võita, teenides kolme kohtumise peale ühe punkti.

Saksa hiiu seis võiks olla vabalt isegi nutusem, kuna kolm nädalat tagasi võõrsil peetud kohtumises läksid asjad nii hapult, et endale päästeti 1:1 viik alles 90. minutil.

Meeskonna mängumootoriga on viimastel nädalatel midagi lahti olnud, kuna Salzburgi vastu peetud avakohtumisele eelnes 2:4 šokk-kaotus Bochumile ja kõikide sarjade peale on viimasest viiest matšist võidetud ainult kaks. Nädalavahetusel jäi võiduks mängimata varajane edu Leverkuseni vastu.

Pärast hooaega 2006/07 on Bayern Meistrite liigas ainult kaks korda veerandfinaalist eemale jäänud, seega oleks varajane eurohooaja lõpp klubi jaoks korralik külm dušš.

Red Bulli rahadel üles ehitatud Salzburg on Meistrite liigas 16 parema seas alles esimest korda. Klubi on viimaste aastatega jõudsalt arenenud ja alagrupiturniiril on saadud tihedaks külaliseks, aga piisavalt klassi väljakukkumisringidesse jõudmiseks pole eelnevalt olnud.

Tänavu on aga Salzburg näidanud väga sümpaatset mängu ja nüüd loodetakse oma mitmete põnevate noorte talentide toel võtta üks klubi ajaloo vägevamatest tulemustest.

Esimene panus – Salzburg +2 Aasia händikäp. Bayernil ei tundu hetkel seda vunki olevat, mis aitaks vastastest kergelt üle käia. Salzburg on juba korra neile hambaid näidanud ja selleks ollakse kindlasti uuesti valmis, kuna tegu on mänguga, mille võitmine aitaks ajalugu teha.

Teine panus – Bayern üle 1,5 hoiatuskaardi.  Julian Nagelsmanni meeskond on enamuses oma selle hooaja Meistrite liiga mängudes vähemalt kaks kaarti kogunud ja esimeses mängus Salzburgi vastu läks samuti niimoodi. Karim Adeyemi ja Noah Okafor on väga osavad ja kiired mängumehed, kelle takistamisega tuleb üksjagu tegemist ja võib eeldada, et pikapeale hakkab kaarte tulema.

Meie valikud:

  • Salzburg +2 Aasia händikäp (2,06 @ Coolbet)
  • Bayern üle 1,5 hoiatuskaardi (1,93 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 103€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds