Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Madrid vs Frankfurdi Eintracht ennustusvihjed

UEFA Superkarika raames kohtuvad eelmise hooaja Meistrite liiga võitja Real Madrid ja Europa liiga võitnud Frankfurdi Eintracht. Kas hooaja esimese karika võidab Ancelotti juhendatav Real Madrid või hoopis sakslaste Frankfurdi Eintracht?


Real Madrid vs Frankfurdi Eintracht

Kolmapäev, 10. august 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Viaplay

Real Madrid võidab Superkarika (1,21 @ Coolbet)

Karim Benzema lööb värava (1,70 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Real Madrid on 14-kordne Meistrite liiga võitja.
  • Real Madrid ja Frankfurdi Eintracht on varasemalt omavahel kohtunud vaid korra 1960. aastal.
  • Real Madrid võitis viimati UEFA Superkarika 2016. aastal.

Real Madridi möödunud hooaja triumf oli Hispaania klubi jaoks Meistrite liigas juba 14, kuid ilmselt oli tegemist ühe meeldejäävaimaga. Play-offides paistis mitmeid kordi, et nüüd saab Reali teekond läbi, kuid alati suudeti ellu jääda ja lõpuks lausa võideti terve turniir ära.

Teekonnal finaali alistati Paris Saint-Germain, Chelsea, Manchester City ja finaalis Liverpool ehk täielikud Euroopa tippklubid, kes kõik plaanisid ise Meistrite liiga võitjaks tulla. Finaalmängu jäid varjutama platsivälised intsidendid pealtvaatajate ja mängu korraldusega, kuid võitjate rõõmu see ei kahandanud.

Hispaania pealinnas asuva klubi hooajaeelne periood on kulgenud võrdlemisi sündmustevaeselt ja ka mängudevaeselt, sest enne esimest ametlikku mängu on peetud kõigest kolm sõprusmängu. Esimesena kohtuti igipõlise rivaali Barcelonaga, kellele kaotati. Sellele järgnes viik Mehhiko klubiga Club America ja võit Torino Juventuse üle.

Viimati mängis Real Madrid UEFA Superkarika peale neli aastat tagasi, kui linnarivaal Atletico Madridiga kohtuti just Tallinnas A Le Coq Arenal. Tollel päeval jäi skooriga 4-2 peale Diego Simeono juhendatav Atletico.

Sarnaselt Real Madridiga pidi ka Frankfurdi Eintracht teel Europa liiga võidule alistama mitmeid Euroopa suurklubisid, millest nimekaim oli kahtlemata Barcelona. Samuti alistati eurosarja raames West Ham United, Real Betis ja finaalis Glasgow Rangers.

Finaalis šotlaste vastu lõppes normaalaeg seisuga 1-1 ja lisaajal ei suutnud kumbki võistkond oma paremust maksma panna. Järgnesid penaltid, kus sakslased olid eksimatud ja Aaron Ramsey eksimus andis Eintrachtile tiitlivõidu.

Eelmine Bundesliga hooaeg ei olnud Frankfurdi klubi jaoks midagi positiivset, sest lõpetati alles 11. kohal, aga Europa liiga võit korvas kuhjaga pettumuse koduses liigas. Tänavune hooaeg pole alanud väga palju paremini, sest avakoorus kaotati suurelt 6-1 Müncheni Bayernile.

Esimene panus – Real Madrid võidab Superkarika. Real paistab jätkavat eelmise hooajaga samas rütmis ja Ancelottil puudub ka põhjus võitvat võistkonda muutma hakata. Sõprusmängude vähesus samuti ei tohiks probleemiks olla, sest Ancelottil midagi katsetata pole ja Reali kogenud tuumikul pole vaja ebaolulisi sõprusmänge nühkida. Eintrachti osas on küsimusi palju rohkem ja hooaja avamängu suur kaotus ei tõota neile head.

Teine panus – Karim Benzema lööb värava. Eelmise hooaja sangar jätkab Real Madridi protagonistina ja väravate osas vaadatakse jätkuvalt eelkõige tema (ja ka Viniciuse) suunas. Kogenud prantslane murdis möödunud hooajal lahti ka palju tugevamad kaitseliinid kui Frankfurdi omad.

Meie valikud:

  • Real Madrid võidab Superkarika (1,21 @ Coolbet)
  • Karim Benzema lööb värava (1,70 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 61€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds