Jälgi meid

Ennustusvihjed

Watford vs Burnley ennustusivihjed

Inglismaa tugevuselt teine liiga Championship on hoo sisse saanud ja reedel alustatakse juba kolmanda vooruga. Kas eelmisel hooajal Premier League’is mänginud võistkondade duellis jääb peale Watford või külalised Burnley’st?


Watford vs Burnley

Reede, 12. august 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: Viaplay

Burnley võidab (3,18 @ Coolbet)

Burnley võidab + Watford ei skoori (4,70 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Watford lasi eelmine hooaeg Premier League’is endale lüüa 77 väravat, mis oli liiga halvim näitaja.
  • Kahes esimeses liigamängus valdas Burnley palli üle 70% ajast.

Watford alustas hooaega võidukalt, kui avavoorus alistati noore Brasiilia ründaja Joao Pedro väravast Sheffield United 1-0. Teises voorus mängiti võõrsil West Bromwich Albioniga 1-1 viiki, kuid mänguliselt oldi suurtes raskustes. Võõrustajad valdasid palli 70% ajast, nurgalööke saadi 12 Watfordi nulli vastu ja lööke väravale oli samuti West Bromil neli rohkem.

Kahest esimesest mängust neli punkti on hea tulemus, kuid West Bromi mängu põhjal on uuel peatreeneril Rob Edwardsil veel palju tööd vaja teha. Eelmisel hooajal Forest Green Roversi Inglismaa tugevuselt neljanda liigataseme ehk League Two meistriks tüürinud treenerile on antud konkreetne korraldus tõusta tagasi Premier League’i.

Positiivse poole pealt saab välja tuua juba kaitsemängu, sest eelmine hooaeg Premier League’is lasti endale üle kahe värava mängus, aga tänavu on kahe mänguga ainult üks värav. Samuti on Edwards kiitnud oma võistkonna sisekliimat ja ühtekuuluvust, mis on oluline eeldus heaks tulemuseks väljakul.

Watfordi vastaseks on Burnley, kes samuti mängis eelmine hooaeg Premier League’is ja kogus 12 punkti rohkem. Burnley klubi ületas selgelt ootusi, kui suutis nii mitmeid aastaid järjest püsida Inglismaa kõige kõrgemas liigas, sest rahaliste võimaluste poole pealt oldi pidevalt viimaste seas, kuid Sean Dyche’i juhtimisel näidati alati sisukat mängu.

Klubis on käimas suurte muutuste aeg, sest aastaid peatreeneriks olnud Sean Dyche vallandati eelmise hooaja teises pooles ja mitmed võtmemängijad on suvisel üleminekuaknal suure raha eest lahkunud. Meeskonna juhtimise võttis üle pikalt Manchester City ridades pallinud keskkaitsja Vincent Kompany, kes oma treenerikarjääri alustas kodumaal Anderlechtis.

Uue peatreeneriga on toimunud ka kardinaalne mängustiili muutus, sest varasemalt harrastati võrdlemisi sirgjoonelist ja võitlusel põhinevat jalgpalli, kuid nüüd on tõusnud hinda palli valdamine. Mõlemas senises liigakohtumises on palli vallatud üle 70% mänguajast ja selle jaoks on klubisse toodud võrreldes varasemaga teistsugused mängijad.

Avaoorus alistati Huddersfield 1-0 ja skoor oleks võinud ka tunduvalt suurem olla. Teises kohtumises Luton Towni vatu lepiti 1-1 viigiga. Vaatamata suurele palli valdamisele (72%) ja löökide arvule (12) ei suudetud vastaste kaitset ikkagi väga hästi lahti muukida, sest lööke raamidesse kogunes vaid 1.

Esimene panus – Burnley võidab. Punktide ja väravate arvu põhjal paistab seis olevat võrdne, kuid mängude iseloomude põhjal on Burnley oma uue peatreeneri ja tema süsteemiga paremini kohanenud. Burnley tunneb ilmselt, et neil peaks olema kirjas tabelis kuus punkti, aga Watford tunneb rõõmu, et neil on neli, mitte kolm.

Teine panus – Burnley võidab + Watford ei löö väravat. Watford paistab olevat natuke raskustes oma mänguplaani toimima saamisega ja teist mängu järjest enamus ajast palli järel joosta paneb moraali testile.

Meie valikud:

  • Burnley võidab (3,18 @ Coolbet)
  • Burnley võidab + Watford ei skoori (4,70 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 159€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds