Bradford City vs Hull City ennustusvihjed

Koos Premier League’i ja Championshipiga saab alguse ka Inglismaa liigakarikas ehk Carabao Cup. Kas teise ringi pääseb edasi Hull City või üllatab hoopis kaks liigataset madalamal mängiv Bradford City?

Bradford City vs Hull City

Teisipäev, 9. august 2022
Algab: 21.45
Ülekanne: Viaplay

Hull City võidab (2,30 @ Coolbet)

Väravate arv üle 3,5 (3,50 @ Coolbet)

• Bradford City jõudis 2013. aastal Inglismaa liigakarikas finaali.
  • Bradford on viimasest üheksast karikamängust kaotanud kaheksa.
  • Hull City parim tulemus Inglismaa liigakarikast on poolfinaal aastast 2017.

Bradford lõpetas eelmise hooaja Inglismaa tugevuselt neljandas liigas ehk League Two-s 14. kohal ja ka tänavune hooaeg pole kõige paremini alanud. Pikalt Premier League’is peatreeneri ametit pidanud Mark Hughesi juhendatav klubi on alanud hooajal saanud kahe mängu peale kõigest ühe punkti.

Hooaeg avati juba 30. juulil, kui kohtuti Doncater Roversiga ja lepiti väravateta viiki. Järgnes võõrsilmäng Barrow vastu, mis kujunes tõeliseks trilleriks. Barrow 63. minuti avaväravale suutis Bradford kahe minutiga vastata, kuid 85. minutil jäädi uuesti kaotusseisu.

Lõpuvile tundus juba väga lähedal olevat, aga viiendal üleminutil Andy Cook viigistas taakord seisu. Sellega polnud draama veel läbi, sest kõigest minut hiljem lõi Josh Gordon Barrow poolt vaadates võiduvärava.

Bradford pole liigakarikat kunagi võitnud, aga 2013. aastal jõuti välja finaali, kus paraku kaotati Swansea City võistkonnale skooriga 5-0.

Hull City asub Bradfordist kaks liigataset kõrgemal ja läheb mängule vastu selge favoriidina. Nende kasuks räägib ka hea hooaja algus, sest esimesest kahest mängust on kogutud neli punkti.

Hooaega alustati koduväljakul Bristol City vastu ja kohtumine võideti 2-1. Järgnes võõrsilmäng Preston North Endiga, kus väravaid ei löödud ja mõlemad pidid leppima ühe punktiga.

Eelmise hooaja lõpetas Hull City Championshipis 19. kohal, kuid madalamale liigatasemele langemine liiga suureks ohuks ei olnud, sest lõpuks edestati 22. kohale jäänud Peterborough Unitedit 14 punktiga. Edukaks seda hooaega siiski nimetada ei saa ja tänavu loodetakse kindlasti mängida kõrgemate kohtade peale.

Esimene panus – Hull City võidab. Kvaliteedivahe kahe võistkonna vahel on selgelt olemas ja Hull City kasuks, aga lahtiseks jääb, kui suur prioriteet on kummagi võistkonna jaoks liigakarikas. Ees on ootamas tihe mängugraafik ja kui otsustatakse põhimeestele puhkust anda, siis võib see vastasele eelise anda. Kokkuvõtttes peaks Hull City olema ikkagi tasemelt vastastest üle.

Teine panus – Väravate arv üle 3,5. Karikamängud üllatavad aeg-ajalt suureskooriliste mängudega ja see võib olla üks neist, kui kumbki võistkond ei ole seda kohtumist oma esimeseks prioriteediks võtnud või Bradford City otsustab pingimehed Championshipi võistkonna vastu peale saata.

• Hull City võidab (2,30 @ Coolbet)
  • Väravate arv üle 3,5 (3,50 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 115€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.