Ennustusvihjed

Real Madrid vs. FC Barcelona ennustusvihjed

Hispaania korvpalliliigas on käimas finaalseeria Real Madridi ja Barcelona vahel. Hetkel on seis 1:0 Madridi klubi kasuks. Tiitli võitmiseks on vaja koguda kolm võitu.

Real Madrid vs. Barcelona

Esmaspäev 17. juuni 2019
Mäng algab:22:00
Ülekanne: Eestis puudub

FC Barcelona AH+7.5 punkti (1.89 @ Coolbet)
Julgematele – Barcelona võit (3.7 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Viimase omavahelise kohtumise ehk seeria esimese mängu võitis Real Madrid 87:67.
  • Terve hooaja jooksul on omavahel kohtutud kuus korda. Barcelona on võitnud nendest neli.
  • Real Madrid on koduväljakul võitnud järjest kümme kohtumist.

Esimene kohtumine osutus ootamatult ühepoolseks juba algusest peale. Real Madrid tabas raskeid kolmeseid, Barcelona ei leidnud kuidagi üles mängijaid, kes suudaks punkte tuua. Poolaeg kaotati 15ga. Peale seda oli juba raske mängu tagasi tulla.

Hoolimata sellest, et Barcelona kaotas seeria esimese kohtumise 20 punktiga, siis võiks oodata antud kohtumisest üsna tasavägist lahingut. Seda toetab ka fakt, et omavahelistes kohtumistes on sel hooajal olnud edukam meeskond just Barcelona. Esimeses kohtumises jooksid lati alt läbi Barcelona poolt nii Pangos kui ka Tomic. Need algviisiku mängijad viskasid kahe peale kokku vaid seitse punkti. Raske uskuda, et kaks mängu järjest nii kehvalt esinetakse.

Palju oleneb mängu esimesest poolajast. Kui Barcelona suudab mängu vähemalt poolajapausini enam-vähem võrdsena hoida, siis on neil täiesti reaalne võimalus ka kohtumine võita. Esimeses kohtumises õnnestus Real Madridil kohe alguses vahe sisse teha ning seejärel suudeti mängida juba pingevabamalt. Ehk Barcelona märksõnaks siin kohtumises on teha kõik, et võimalikult kaua hoida mäng tasavägisena, seejärel tunneb survet ka koosseisu poolest võimekam Real Madrid ning võib pakkuda võimalust ka Barcelonale.

Usume, et Barcelona teeb kõik vajalikud taktikalised muudatused, et vältida esimese kohtumise põrumise kordumist. Eks ole näha, kas sellest ka võiduks piisab, kuid kindlasti soovitame händikäpi valikut Barcelonale. Händikäpiks pakutakse 7.5 punkti ehk panus võidab, kui Barcelona võidab kohtumise või kaotab vähem kui 8 punktiga.

Meie valikud:

• FC Barcelona AH+7.5 punkti (1.89 @ Coolbet)
  • Julgematele – Barcelona võit (3.7 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 74€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.