Jälgi meid

Ennustusvihjed

Jaapan vs. Tšiili ennustusvihjed

Copa America alagrupikohtumiste esimese ringi lõpetab Jaapani ja Tšiili vastasseis. Jaapan võtab Lõuna-Ameerika meistrivõistlusest osa külalismeeskonnana, Tšiili on mäletatavasti viimase kahe Copa America võitja. Meeskonnad kuuluvad ühte alagruppi Uruguay ja Ecuadoriga.


Jaapan vs. Tšiili

Teisipäev 18. juuni 2019
Mäng algab:02:00
Ülekanne: Eestis puudub

Tšiili võidab poolaja ja täisaja (2.2 @ Coolbet)
Kokku üle 2.5 värava (2.19 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad kohtusid viimati omavahel 2009.a. Tol korral võitis Jaapan 4:0.
  • Tšiili on kuues järjestikuses kohtumises värava löönud, samas on nendest viies ka endale lastud lüüa.
  • Jaapan on peale MM-i koondisena mänginud 16-l korral ning nendest teeninud 12 võitu. Tšiilil sama näitaja 13st viis.

Jaapan – Aasia karika teine koht tuleb Copa Americale väga noore koosseisuga. Üle poolte meestest pole Jaapani koondist kunagi esindanud ehk suuresti koosneb koondis potentsiaalsetest debütantidest, kelle vanus on 18-24 vahel. Vanematest olijatest on nimekirjas vaid neli meest eesotsas Leicesteris palliva Okazakiga.

Enne turniiri pidasid jaapanlased maha kaks sõpruskohtumist. Esmalt viigistati Trinidad & Tobagoga 0:0 ning seejärel võideti El Salvadori 2:0.

Tšiili – tiitlikaitsja koosseis on vastupidiselt Jaapanile väga kõrge keskmise vanusega. Enamus mängijad on vanuses 30-35. Ühelt poolt võib nende füüsis olla mõnevõrra kehvem, kuid selle kompenseerivad üüratud kogemused. Tuntuimatest tegijatest on koondises Arturo Vidal, Alexis Sanchez ja Eduardo Vargas. Harjumatult ei näe Tšiili väravas me enam Claudio Bravot.

Lõuna-Ameerika koondis pidas enne turniiri vaid ühe kontrollkohtumise, milles võideti Haitit 2:1.

Ennustused: Jaapanile on tegemist siiski turniiriga, millega anda noortele meestele kogemusi ja valmistada neid ette kodusteks olümpiamängudeks. Tšiili koondise põlvkond on sellises vanuses, et neil on viimane võimalus veel midagi võita, lähiaastatel tuleb tahes-tahtmata esindusmeeskonnas noorenduskuur.

Usume, et Tšiili suudab oma paremuse maksma panna ning koolitab Jaapani noorukeid. Seda enam, et viimastel Copa America turniiridel on alagrupis näidatud väga kindlat mängu, kokkutöötanud koondis ei vaja heade tulemuste saavutamiseks palju aega.

Kuna ka kihlveokontorites on Tšiili väga kindel favoriit, siis läheme natukene riskeerivamale panusele, et Tšiili võidab nii poolaja kui ka täisaja.

Teisena jääb silma panus, et mängus lüüakse vähemalt kolm väravat. Jaapan on küll kaitses distsiplineeritud meeskond ning üldjuhul ei lase endale palju väravaid lüüa, kuid tasemevahe praeguse Tšiili koondisega on nii ilmne, et ei oleks üllatus, kui ainuüksi Tšiili neile kolm väravat ära koksab. Samas Tšiili enda kaitse on enne turniiri kerge küsimärk. Seda näitavad ka nende viis viimast kohtumist, kus on nii ise skooritud, kui ka endale lastud lüüa. Peame kõige tõenäolisemateks tulemusteks Tšiili 3:1 või 2:1 võitu.

Meie valikud:

  •  Tšiili võidab poolaja ja täisaja (2.2 @ Coolbet)
  •  Kokku üle 2.5 värava (2.19 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 44€. Pakkumist saab kasutada ka livebetis!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds