Jälgi meid

Ennustusvihjed

Copa America teisipäevane Kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Copa America jätkub alagrupifaasi teise ringiga. Saame näha, kas kodupubliku ees mängiv Brasiilia suudab ka teises mängus võtta kindla võidu. Loe edasi ning leiad ühe 6.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 120€.


Boliivia vs. Peruu

Algab: 00:30

Boliivia alustas Copa Americat 0:3 kaotusega Brasiiliale. See tähendab, et järjest on kaotatud neli kohtumist ning nendes ei ole löödud mitte ühtegi väravat.

Peruu kohtus esimeses kohtumises Venezuelaga. Tehti korralik kohtumine ja omati rohkelt väravavõimalusi. Löödi ka kaks väravat, kuid mõlemad tühistati. Mängu lõpus arvulises ülekaalus suudeti halenaljakalt paari meetri peale lüüa järjest pihta nii väravavahile kui ka väravapostile. Lõpuks kohtumine jäigi 0:0 viiki.

Mõlemad koondised vajavad hädasti punkte. Kui Boliivia võiks rahul olla ka viigipunktiga, siis Peruud rahuldab vaid võit. Viimases ringis minnakse vastamisi Brasiiliaga ning sealt on punktilisa teenida väga raske.

Kohtumise üsna kindlaks favoriidiks võib pidada Peruud. Kui nad suudavad võrreldes esimese kohtumisega parandada olukordade realiseerimist, siis peaksid nad saavutama vähemalt kaheväravalise võidu. Boliivia on olnud läbi aastate Copa America peksukott ja viimased tulemused on tõestanud, et tõenäoliselt ollakse seda ka tänavu.

Omavahelised tulemused soosivad samuti Peruud, kes on võitnud viimased kolm kohtumist. Viimati suutis Boliivia Peruu alistada 2008.aastal. Peale seda on kohtutud kaheksal korral.

Peruud rahuldab vaid kolm punkti, vastane on üks nõrgemaid Copa America meeskondi ning on kümne viimase kohtumisega löönud vaid kaheksa väravat – see kõik soosib ühepoolset kohtumist, mis lõppeb Peruu triumfiga.

Meie valik: Peruu AH-1.5 (2.5 @ Coolbet)


Brasiilia vs. Venezuela

Algab: 03:30

Peale Brasiilia 3:0 võitu Boliivia üle tõstatasid paljud jälle küsimuse, et kas nende koondis mängib ilma Neymarita isegi paremini? Esimese kohtumise järel on veel vara järeldusi teha, kuid see võib olla täitsa võimalik.

Neymar oli pool hooaega vigastatud ning kindlasti poleks ta turniiril tippvormis olnud. Samuti ei tähenda jalgpallis individuaalsed oskused palju, kui neid ei suudeta meeskonna kasuks tööle panna. Hetke koosseis on Brasiilial väga kokkuhoidev ning rünnakul jagatakse palli rohkem kui viimasel MM-il koos Neymariga.

Venezuela jättis esimeses kohtumises Peruu vastu kahetised muljed. Pallivaldamises suudeti isegi vähemuses lõpetatuna olla vastasega võrdne, kuid kogu mängu peale suudeti tekitada vaid üks tõeliselt ohtlik moment. Probleeme oli palli viimisega vastase platsipoole viimasesse kolmandikku, et ka väravale ohtlikuks saada.

Arvestades Venezuela probleeme kaitses, siis kõigi eelduste kohaselt suudab Brasiilia taas teha skoori rohkem kui paaril korral. Seda enam, et esimeses kohtumises Boliivia vastu näidati suurepärast ründeklassi. Ohtlike olukordi tuli nagu Vändrast saelaudu, see oli tõeline ebaõnn, et vaid kolm väravat suudeti nendest olukordadest ära lüüa. Nüüd on aga kodusel turniiril esimesed pinged maas ning Venezuela vastu saab lustida.

Venezuela auvärav pole ka üldse võimatu. Brasiilia on nii dominantse stiiliga, et nad tõstavad oma kaitseliini väga kõrgele. See pakub vastasele häid võimalusi ja palju ruumi kontrarünnakuteks. Venezuelal on piisavalt klassi, et vähemalt üks nendest olukordadest ära kasutada. Viimasest kolmest omavahelisest kohtumisest on kaks lõppenud tulemusega, milles on mõlemad meeskonnad skoorinud.

Meie valik: kokku üle 3.5 värava (2.41 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 6.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 120€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds