Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Madrid vs Barcelona ennustusvihjed

vihased mehed
Ka tänasest mängust on oodata Suareze ja Ramose "suurepärast" läbisaamist.

Kolmapäeva õhtul mängitakse Hispaania karikasarja Copa Del Rey poolfinaali teine vaatus. Real Madrid või Barcelona – vaid üks suurtest mängib finaalis, milles vastaseks Valencia ja Betisi paari võitjaga. Esimene omavaheline kohtumine lõppes Barcelona koduväljakul 1:1 viigiga. Tänu võõrsil löödud väravale on hetkel trumbid kovuväljakul mängiva Real Madridi käes.

Kui esimeses kohtumises oli Messi osalemine kuni mängu alguseni lahtine ning Argentinlane mängiski vaid matši viimased 25 minutit, siis korduskohtumiseks on jalgpalluri tervis korras ning kindlasti näeb ründajat Barcelona algviisikus.


Real Madrid vs. Barcelona
Kolmapäev, 27. veebruar 2019
Mäng algab: 22:00
Ülekanne: Eestis puudub

Ennustusvihjed
Barcelona võit 2.56 @ Coolbet
Real Madrid alla 1.5 värava 1.85 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Barcelona on võitnud lausa neli viimasest viiest Real Madridi koduväljakul peetud vastasseisust.
  • Esimeses poolfinaali kohtumises valdas Barcelona rohkem palli, kuid mõlemad meeskonnad suutsid võrdselt tekitada ohtlike olukordi.
  • Real Madrid suutis viimatises kodukohtumises kaotada 1:2 Gironale.

Real Madridi viimased esitused ei ole olnud kõige kindlamad. Meistrite Liigas võideti Ajaxit, kes oli platsil parem meeskond. Peale seda suudeti kaotada Gironale ning viimases voorus võeti napp võit Levante üle tänu üsna kaheldatavatele penaltitele. Barcelona mängis Meistrite Liigas Lyoni vastu 0:0 viiki kohtumises, mida domineeriti üsna tugevalt. Viimases koduliiga mängus alistati tänu Messi hiilgemängule Sevilla 4:2.

Kui võrrelda Copa Del Rey võidu tähtsust meeskondade jaoks, siis kindlasti väärtustaks siit paarist edasipääsu rohkem Real Madrid. Nende jaoks on tõenäoliselt LaLiga laeks teine koht ning vaevalt Meistrite Liigas finaali jõutakse. See tähendab, et meeskonna jaoks tähtsa karika võitmiseks olekski ainuke variant just karikasari. Barcelonal ei ole ka muidugi midagi võidu vastu, kuid nemad nii raskes sundolukorras ei ole.

Nagu öeldakse, siis “Tahtmine on taevariik, saamine iseasi” ja vaid suuremast tahtmisest Real Madridile ei piisa. Sel hooajal on Barcelona oluliselt parema tasemega meeskond. On selge, et nad suudavad igas kohtumises tekitada väga palju ohtlike olukordi ja mängu saatus sõltub vaid sellest, et kui kindlakäeliselt Kataloonia klubi pallurid neid olukordi realiseerivad.

Esimese omavahelise kohtumise tulemus oli Barcelonale suur üllatus, sest nad ei oodanud Real Madridi nii suurt vastupanu ning Madridi kiire avavärav lõi valitseva Copa Del Rey meistri rütmist välja. Usume, et selleks mänguks on tehtud omad järeldused ning arvestades, et nende liider Lionel Messi on seekord juba avaminutist kasutada, siis võiks Barcelona võit olla tõenäoliseim tulemus.

Meie valikud:

  • Barcelona võit (2.56 @ Coolbet)
  • Real Madrid alla 1.5 värava (1.85@ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 51€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds