Jälgi meid

Ennustusvihjed

Neljapäevane Euroliiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Täna keskendume Euroliiga mängudele. Kahte neist näeb otsepildis TVPlay Sports kanalilt. Loe edasi ning leiad ühe 15.00  koefitsendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 300€.


Khimki vs. Olimpia Milano (19:00)

Külalismeeskond on nelja järjestikuse võiduga tõusnud play-offi kohale, kuid kuna tabeliseis on äärmiselt tasavägine, siis ei saa veel millegis kindel olla. Khimki meeskonnaga on peale pikka vigastuspausi taasliitunud nende staarmängija Alexey Shved. Kas ta suudab ka Khimki selles mängus võidule viia?

Seda on raske öelda. Kõik oleneb, kui heas vormis praegu Shved on ning selle kohta me enne mängu algust liiga palju infot ei oma. Antud mängus on võiduvõimalused üsna võrdsed. Kodutiim on küll kerge favoriit, kuid arvestades Khimki ebastabiilset hooaega, siis ei saa nende edule kindel olla.

Lisaksime hoopis kombosse valiku, et kohtumises visatakse alla 168.5 punkti. Khimki koduväljakul pole sellist punktisummat seitse mängu järjest täis visatud. Ei ole ka põhjust selles mängus nii kõrget skoori näha, sest tegemist on mõlemale meeskonnale ülitähtsa kohtumisega ning meeskonnad mängivad eelkõige kaitsest lähtuvalt.

Meie valik: Kokku alla 168.5 punkti (1.91 @ Coolbet)


Fenerbache vs. Anadolu Efes (19:45)

Türgi suurklubide omavaheline tõestamine. Kui Fenerbahce on Euroliiga liider, siis Anadolu Efes on samuti kõrgel neljandal kohal. Meeskonnad kohtusid omavahel ka paar nädalat tagasi Türgi superkarika finaalis ning selle võitis Fenerbahce kümne punktiga. Nende kahe meeskonna tasemevahe umbes selline peakski olema.

Usume, et selles kohtumises suudab Anadolu Efes Euroliiga liidrile rohkem vastu hakata. Peale värsket kaotust on neil eriti suur soov tõestada, et viimane kaotus oli vaid tööõnnetus. Ka eelnevad omavahelised kohtumised on näidanud, et Efes on võimeline Fenerbahcega väga võrdselt mängima. Viimases koduliiga kohtumises kaotati neile näiteks alles lisaajal.

Meie valik: Anadolu Efes +6 punkti (2.07 @ Coolbet)


Tel Avivi Maccabi vs. Darussafaka (21:05)

Maccabi, kes samuti võitleb veel play-off koha eest võtab koduväljakul vastu tabeli viimase meeskonna ehk Darussafaka. Meeskonnad on sel hooajal juba ka korra kohtunud ning siis jäi võõral väljakul Maccabi peale kahe punktiga.

Kihlveokontorid ennustavad Maccabi paremuseks umbes 15 punkti. Meie arvame, et see vahe jääb väiksem. Jah, Darussafaka näol on küll tegemist tabeli viimase meeskonnaga, kuid kindlasti on selles klubis potentsiaali, et vähemalt lõpuminutiteni Maccabiga kui võrdne-võrdsega mängida.

Viieteist punktiline paremus on selline, mis nõuab üsna tasavägises Euroliigas ikkagi väga õnnestunud mängu. Reeglina suudavad kohtumise autsaiderid siiski favoriite üllatada, kui favoriidid oma kindlat üleolekut demostreerida.

Meie valik: Darussafaka AH+14.5 punkti (1.91 @ Coolbet)


Baskonia vs. Žalgiris (21:30)

Hetkeseisuga hoiab just Baskonia viimast play-offi viivat kohta. Žalgiris on tabelis kohti tagapool, kuid neilgi on veel teoreetilised edasipääsu võimalused.

Eeldatavalt tuleb Baskonia klubi mängule ülima motivatsiooniga ning näitab alates avavilest väga agressiivset mängustiili nii kaitses kui rünnakul. Nad teavad, et Žalgirisel ei ole hetkel parimad ajad, kuid kui neile piisavalt võimalusi jätta, siis võivad asjad väga hapuks minna.

Meeskonnad on sel hooajal juba ka korra kohtunud ning selles võttis Baskonia Kaunase Arenal 8-punktilise võidu. Võrreldes selle ajaga on meeskond pigem jäänud tänu vigastustele ja lahkuvatele mängijatele natukene nõrgemaks ning seekordses kohtumises peaks jõuvahekorrad olema veel suuremad.

Meie valik: Baskonia AH-7 punkti (1.97@ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsent: 15.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 300€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds