Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Madrid vs. Barcelona ennustusvihjed

Euroliigas leiab aset Hispaania suurklubide omavaheline mõõduvõtt ehk El Clasico. Kumb meeskond selles põhimõttelises vastasseisus võidu võtab ja jätkab tabeli täielikus tipus?


Real Madrid vs. Barcelona

Neljapäev, 26. jaanuar 2023
Algab: 20:00
Ülekanne: TV3 Sport 2

Barcelona võit (2.48 @ Coolbet)

Kokku alla 160.5 punkti (2.04 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Real Madrid viskab keskmiselt 83 punkti mängu kohta.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Barcelona 9-punktilise võiduga.
  • Barcelona on hetkel Euroliiga parim võõrsil mängiv meeskond.

Mõlemad meeskonnad on senise hooajaga teeninud 13 võitu ja 7 kaotust. Tabelis jagatakse esikohta koos Fenerbahce ja Olympiakosega, kes samuti on täpselt sama saldo peal.

Tänavusel hooajal on omavahel vastamisi mindud juba kolmel korral. Hooaja alguses võitis Superkarika Real Madrid, järgmised kaks kohtumist on kuulunud Barcelonale.

Tiimide koosseisud on üsna hirmuäratavad, kuid tahaks öelda, et Real Madridi koosseis on lausa Euroliiga kõige muljetavaldavam. Algkoosseis on Euroopa korvpalli mõistes üsna perfektne ning pingilt saab tuua põhimõtteliselt samal tasemel viisiku. Väga sügav koosseis.

Barcelona algkoosseis on samuti tippude tipp, kuid tahaks öelda, et pingi sügavuse ja kvaliteediga jäävad nad konkurendist grammikese maha.

Kokkuvõttes on siiski tegemist väga võrdsete meeskondadega ning ühe mängu lõikes on võitjat väga raske ennustada. Koduväljakueelise tõttu asetaks kergeks favoriidiks Real Madridi.

Esimene panus – Barcelona võit. Lihtsalt sel põhjusel, et neile pakutakse võrdsete heitluses paremat koefitsienti. Samuti on kõigile teada, et kui väga tahab Barcelona peatreener Jasikevičius heitlusi Real Madridi vastu võita, eriti veel võõral väljakul. Viimastes omavahelistes kohtumistes on see õnnestunud ning pole põhjus, miks ei võiks ka nüüd õnnestuda.

Teine panus – kokku alla 160.5 punkti. Sellistes põhimõttelistes duellides kipub tihti mänguskoor jääma keskmisest madalam. Kaitses pannakse välja 101% ning rünnakul tegutsetakse natukene mõtestatumalt.

Meie valikud:

  • Barcelona võit (2.48 @ Coolbet)
  • Kokku alla 160.5 punkti (2.03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 124€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds