Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester City vs. Arsenal ennustusvihjed

Fa Cup´i raames lähevad vastamisi Inglismaa kõrgliiga hetke parimad meeskonnad Manchester City ja Londoni Arsenal. Viigi korral tuleb pidada ka korduskohtumine – seda kumbki meeskond ei soovi – ehk peaksime nägema huvitavat kohtumist.


Man.City vs. Arsenal

Reede, 27. jaanuar 2023
Algab: 21.30
Ülekanne: Viaplay

Arsenali võit (4.20 @ Coolbet)

Mõlemad skoorivad esimesel poolajal (3.90 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Manchester City alistas eelmises ringis 4:0 Chelsea.
  • Arsenal alistas eelmises ringis 3:0 Oxford Unitedi.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Manchester City 2:1 võiduga

Mõlemal meeskonnal on peale karikakohtumist järgmise mänguni umbes nädal. See võiks tähendada, et treenerid panevad platsile põhimõtteliselt tugevaimad koosseisud ning liiga palju kedagi hoidma ei hakka. Siiski tavaliselt mõni pingimees karikasarjas oma võimaluse saab ning seda võiks oodata ka seekord.

Meeskondade viimasest omavahelisest kohtumises on möödas enam kui aasta ehk sellest City 2:1 võiduga kohtumisest pole mõtet suuremaid järeldusi teha.

Kihlveokontorite arvates on kohtumise üsna kindlaks favoriidiks koduväljakul mängiv Manchester City, kelle võidutõenäosuseks peetakse umbes 55% Arsenali 23% vastu.

Huvitava nüansi kohtumisele lisab asjaolu, et Arteta oli kolm aastat Pep Guardiola abitreener ning tunneb hispaanlasest peatreenerit üsna hästi. Saame näha, kas sellest on ka abi, et parem tulemus saavutada.

Esimene panus – Arsenali võit. Kuigi Manchester City on kohtumise üsna kindel favoriit, siis külalismeeskonna koefitsient on piisavalt kõrge, et seda proovida. Nagu originaalsed klassikud ütlevad, siis pall on ümmargune. Palju oleneb sellest, kui tähtsaks Arsenal antud kohtumist peab. Nende jaoks on prioriteediks ikkagi liigas tulemuse tegemine.

Teine panus – mõlemad skoorivad esimesel poolajal. Kõik märgid näitavad, et võiksime näha üsna atraktiivset ja lahtist jalgpalli, mis meeldib ka televaatajatele. Erilisi põhjus poleks, et kumbki meeskond tahaks mängu kinnisena hoida ja hirmsasti kaitses istuda. Pakuks, et näeme palju väravaid ja esimesed lüüakse neist juba esimesel poolajal.

Meie valikud:

  • Arsenali võit (4.20 @ Coolbet)
  • Mõlemad skoorivad esimesel poolajal (3.90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 210€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds