Jälgi meid

Ennustusvihjed

Nottingham Forest vs. Manchester United ennustusvihjed

Inglismaa jalgpalli liigakarikas kohtuvad poolfinaalis Nottingham ja Manchester United. Edasipääseja selgub kahe kohtumise kokkuvõttes. Kes suundub korduskohtumisele eduseisus või esimese vaatusega veel midagi ära ei otsustata?


Nottingham vs. Man.United

Kolmapäev, 25. jaanuar 2023
Algab: 22:00
Ülekanne: Viaplay

Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.91 @ Coolbet)

Nottingham teenib enam nurgalööke (3.00 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Nottingham alistas eelmises ringis peale 1:1 normaalaega penaltiseerias Wolverhamptoni.
  • Manchester United alistas eelmises ringis 3:0 Charltoni.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Manchester Unitedi 3:0 võiduga.

Liigakarika reeglid on pidevalt muutunud ja nüüdseks on formaat selline, et poolfinaalis mängitakse kaks kohtumist, võõrsil löödud värava reegel ei kehti ning viigilise lõpptulemuse korral peale teist kohtumist järgneb kohe penaltiseeria.

Pikemalt arutamata võib öelda, et paari ülikindel favoriit on Manchester United. Oleks väga üllatuslik, kui nad ei suudaks finaali välja purjetada. Kahtlemata ollakse favoriidid ka esimeses võõrsil toimuvas kohtumises.

Kui meenutada meeskondade viimast omavahelist kohtumist – Manchester United võitis detsembris Old Traffordil peetud kohtumise 3:0 -, siis Nottingham erilist vastupanu osutada ei suutnud.

Kihlveokontorid peavad enne kohtumist Manchester Unitedi võidutõenäosuseks umbes 60% ja Nottinghami edu tõenäosuseks pakutakse umbes 20%.

Kuna see nädal kuulub täielikult karikavõsitlustele ning Premier League´s pannakse pall taas mängu alles veebruari alguses, siis favoriidi poolelt mingit tagasihoidmist olla ei tohiks ning pigem tahetakse asi kiiresti ära otsustada, et korduskohtumises võib-olla põhimehi juba natukene säästa.

Teine küsimus on motivatsioon. Nottinghamil on kindlasti motivatsioon laes…aga Manchester Unitedil? Treener võib ju tahta perfektset esitust, kuid mängijatel tõenäoliselt tiksub kuklas teadmine, et kuidagi minnakse ikkagi sellest paarist edasi.

Esimene panus – mõlemad meeskonnad skoorivad. Antud valik just põhjusel. et Manchester United võib tulla kergelt mütsiga lööma ning Nottingham on selline sats, kes suudab selle kindlasti ka ära karistada. Ehk ennustaks, et Nottingham saab vähemalt auvärava kirja ja selle põhjuseks võib olla Manchesteri klubi liigne enesekindlus või keskendumise puudumine.

Teine panus – Nottingham teenib enam nurgalööke. Mõistagi tegemist üsna riskeeriva panusega. Harva teenib see meeskond rohkem nurgalööke, kes enamuse ajast kaitses istub. Aga võiks proovida. Viimases omavahelises kohtumises teenisid mõlemad meeskonnad nurgalööke võrdselt. Kindlasti tahab Nottingham koduväljakul rohkem rünnata ja see toob potentsiaalselt kaasa ka rohkem nurgalööke.

Meie valikud:

  • Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.91 @ Coolbet)
  • Nottingham teenib enam nurgalööke (3.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 150€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds