Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Madrid vs. Barcelona ennustusvihjed

Pühapäeval on käes jälle ühe El Clasico aeg – Real Madrid ja Barcelona kohtuvad sel hooajal kolmandat korda. Mõlemad meeskonnad on enne matši väga heas mänguvormis ja tõotab tulla tõeline põnevusheitlus. Kumb jääb peale?


Real Madrid vs. Barcelona

Pühapäev 20. Märts 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: setantasports.com

Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (1,96 @ Coolbet)

K. Benzema lööb värava (1,90 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased kuus El Clasicot on normaalaja tulemuste arvestuses toonud neli Reali võitu ja kaks viiki.
  • Real on La Ligas sel hooajal koduväljakul võtnud kümme võitu ja neli viiki.
  • Barca ei ole liigas alates novembrist võõrsil kordagi kaotanud, saades kümne mängu peale viis võitu ja viis viiki.

Real tuleb kohtumisele peale viie järjestikuse võiduga ja Barcelona on endale normaalaja tulemuste arvestuses ehitanud kena 19-mängulise kaotusteta seeria. Oma viimasest seitsmest mängust on võidetud kuus.

Carlo Ancelotti meeskonna seis oli enne mõlemat eelnevat tänavust El Clasicot selgelt parem, aga nüüd ei saa seda kindlasti öelda. Xavi on saanud asjad õiges suunas käima ja meeskonna tunneb end kahtlemata väga hästi. Kas ka piisavalt hästi, et lõpetada Reali vastu kuuemänguline võiduta seeria?

Leidmaks Barca viimast sedavõrd nukrat El Clasico seeriat tuleb minna ajas väga kaugele tagasi – enne Lionel Messi lavale astumist, aastatel 2001-2003 püsis Real selles vastasseisus kaheksa mängu kaotuseta.

Pikk võitudeta jada peaks Barcelonale kindlasti au pihta minema ja sellele soovitakse punkt panna, kuid ega see kerge ei saa olema.

Ancelotti on Reali juures tegemas imelist comebacki hooaega. Tema juhtimisel on tänavu 41-st mängust võidetud 30 ja kaotuseid on kogunenud kõigest viis. Lüüasaamistest ainult üks on tulnud koduväljakul ja see oli päris hooaja alguses olnud imelik Meistrite liiga matš, kus Tiraspoli Sheriff üheks õhtuks imemeeskonnaks muundus.

Samal ajal on Xavi meeskond viimastel kuudel näidanud, et ega nende vastu samuti kerge pole. Seda sai ka Real jaanuaris Hispaania superkarikas hästi tunda, kui kaks korda juhtima mindi, aga Barcelona ikka vastu nõelas, enne kui Federico Valverde lisaajal Kuninglikule klubile lõpuks võidu tõi.

Esimene panus – Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava. Mõlemad meeskonnad on väga heas hoos ja sellel panusel on ka üsna hea ajalugu, kui neli El Clasicot järjest on see võitnud.

Teine panus – K. Benzema lööb värava. Prantslane on La Ligas 25 mänguga sahistanud 22 korda ja tal on pärast vigastusest naasmist õnnestunud kokku panna neljamänguline väravaseeria.

Meie valikud:

  • Mõlemad skoorivad ja üle 2,5 värava (1,96 @ Coolbet)
  • K. Benzema lööb värava (1,90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 98€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds