Moldova imemeeskond liitus eksklusiivse seltskonnaga, kes Meistrite liigas Carlo Ancelotti Realist jagu saanud

Santiago Bernabeul Real Madridi 2:1 võiduga šokeerinud Tiraspoli Sheriffist sai üks vähestest meeskondadest, kes Meistrite liigas Carlo Ancelotti poolt juhendatava kuningliku klubi alistanud.

Sheriff suutis ära kannatada kõva pommitamise, kui Real mängu lõpuks 30:4 pealelöökidega üle oli ja meeskonnale kinkis 90. minutil suurepärase löögiga erilise võidu Sebastien Thill, kellest sai esimene Meistrite liigas väravani jõudnud luksemburglane.

Thilli värav viis Moldova meistri Dortmundi Borussia, Schalke ja Juventuse kõrvale.

Ancelotti pidi esimest korda Reali bossina Euroopa tugevaimas klubisarjas kaotusega leppima 2014. aastal, kui veerandfinaalis tuli pärast avamängu 3:0 võitu Dortmundis 0:2 allajäämine.

Schalke ja Juventus said Ancelotti Reali alistamisega hakkama 2015. aasta kevadel. Saksamaa klubi jäi kaheksandikfinaalis Santiago Bernabeul peale 4:3 ning Vana Daam võidutses Reali vastu poolfinaalis, kui kodumängus õnnestus 2:1 triumf välja mängida.

Tulemus Sheriffi vastu märgib seega Ancelotti esimest alagrupiturniiril kaotatud matši Reali peatreenerina.

Väikeklubi on D-grupis kõik pea peale pööranud, hoides pärast kahte vooru selge eduga esikohta.