Jälgi meid

Ennustusvihjed

AS Roma vs. Lazio ennustusvihjed

Serie A 30. vooru keskseks kohtumiseks on sel nädalavahetusel AS Roma ja Lazio vaheline lahing. Hooaja esimese pealinna derbi võitis Lazio 3:2. Kas Jose Mourinho suudab omadega nüüd revanši saada?


Roma vs. Lazio

Pühapäev 20. Märts 2022
Algab: 19.00
Ülekanne: setantasports.com

Kokku alla 2,5 värava (2,00 @ Coolbet)

Kokku alla 6,5 hoiatuskaardi (1,80 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on seni pidanud omavahel 177. ametlikku matši: Romal on 66 võitu, Laziol 48.
  • Roma on liigas kaheksa mängu järjest kaotuseta püsinud.
  • Lazio on 2022. aastal Serie A-s saanud viis võitu, kolm viiki ja kaks kaotust.

Mõlemad meeskonnad mängivad Rooma olümpiastaadionil, aga tänavuse hooaja esimese mängu tulemus tähendab seda, et nii-öelda “võõrsilmeeskond” pole omavahelist matši juba alates 2017. aastast võitnud.

Romal on ka tervikuna sel hooajal võõrsil mängimine problemaatiline olnud, kui tulemustega mitte mingisugust stabiilsust pole leitud – 14 mänguga kuus võitu ja kuus kaotust. Kodus on läinud hoopis paremini, kui 15 mängu peale on kogunenud ainult kolm kaotust.

Mourinho meeste viimase aja tulemustest jääb hästi silma see, et väravate tegemisega on raskused tekkinud. Hooaja alguses mängiti portugallase juhendamisel üllatavalt resultatiivselt, aga nüüd on justkui klassikaline “Mourinho jalgpall” võimust võtnud. Kõikide sarjade peale on tehtud viis järjestikust mängu, kus üle ühe värava pole saadud.

Maurizio Sarri poolt juhendatav Lazio lööb samal ajal ise hästi, aga endale lastakse ka omajagu panna. Endale lastud 42 väravat tähistab liiga esikaheksa halvimat näitajat.

Vaatamata kehvale kaitsele püsib aga Lazio viiendal kohal ja omades Ciro Immobile näol liiga parimat väravakütti, võib meeskond igale kohtumisele võidumõtetega peale minna. Immobile tõusis esmaspäeval 1:0 võidutabamusega Venezia vastu Lazio kõigi aegade edukaimaks Serie A väravakütiks ja ta on tänavu ainult seitsme satsi poolt kuivale jäetud.

Esimene panus – Kokku alla 2,5 värava. Roma on asunud järjepanu väikese skooriga mänge tegema ja Mourinho tahab pärast esimese derbi lüüasaamist kindlasti kõik selleks teha, et vähemalt kaotust teises mängus vältida. Elu klubis on niigi raske ja veel üks kehv tulemus naabrite vastu ning on enamus fännidest turjal.

Teine panus – Kokku alla 6,5 hoiatuskaardi. Derbides lähevad asjad tihti tuliseks, aga lausa seitse kaarti peab tulema selle panuse kaotamiseks ja see on väga suur hulk kollaseid. Oma esimeses mängus jäädi kuue peale pidama ja meeskondade hooaja keskmised näitajad vihjavad sellele, et 5,5 liin oleks sobilikum.

Meie valikud:

  • Kokku alla 2,5 värava (2,00 @ Coolbet)
  • Kokku alla 6,5 hoiatuskaardi (1.80 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 100€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds