Jälgi meid

Ennustusvihjed

FC Flora vs. Eintracht Frankfurt ennustusvihjed

Hetke Eesti jalgpalli meistriliiga liider FC Flora kohtub Euroopa Liiga kvalifikatsiooni teises eelringis sarja eelmise hooaja poolfinalisti Eintracht Frankfurtiga. Oodata on Eesti klubi jaoks ülimalt rasket kohtumist, kuid samas on tegemist ka hea võimalusega sepitseda üks korralik üllatustulemus.


Flora vs. Eintracht

Neljapäev 25. juuli 2019
Algab: 20:00
Ülekanne:ETV2

Poolaeg viik/täisaeg Eintracht (4.0 @ Coolbet)
Hoiatuskaartide arv kokku üle 3.5 (2.2 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Teatavasti on Eestis jalgpalliliiga täie hooga käimas ning Flora saab iganädalaselt võistlusmänge. Kuidas on aga Eintrachti suvi möödunud? Juulikuus on uue koosseisuga mängitud kolm kohtumist. Esmalt sõpruskohtumine madalama liiga klubiga, mis võideti 14:0. Seejärel kaks Uhren Cup´i kohtumist – 1:5 kaotus Young Boysilt ja 3:1 võit üle Luzerni.

Kahe hooaja vahel on Saksa klubist lahkunud nende parimad väravakütid Luka Jovic ja Sebastien Haller, kuid kvaliteeti on ka ülejäänud koosseisus Eesti mõistes meeletult. Ainuüksi ründaja Ante Rebici turuväärtuse eest saaks osta 6-7 Flora koosseisu.

Milliseks hindavad kihlveokontorid FC Flora šansse? Eintrachti võiduvõimalusteks peetakse 93% ehk Tallinna klubi võidu või viigi tõenäosus on 7 protsenti.

Optimistlik arvamus läbi Flora prillide võiks olla, et Eesti klubi suudab esimese poolaja vastu pidada. Arvestades seda, et Saksa klubil on pooleli ettevalmistuse periood, siis võiks loota, et päris tippvormis nad veel ei ole. Heade asjaolude kokkusattumisel ehk meeskonna ühtse distsipliini hoidmise, väravavahi superesituse ja vastaste kerge ebaõnne korral võib Lillekülas poolajaks särada skooritabelil 0:0.

Seega meie esimene panustamisvalik on, et esimene poolaeg jääb viiki, kuid täisaja võidab Eintracht Frankfurt. Nõmme Kalju suutis eile võõral väljakul Celticu ehk Saksa klubiga enam-vähem samal tasemel oleva klubi vastu mängu skoori järgi võrdsena hoida 36 minutit. Arvestades, et Flora mängib kodus, siis ei ole sugugi võimatu meie välja toodud stsenaarium.

Teisena jääb silma valik, et kohtumises antakse vähemalt neli hoiatuskaarti. Seda on hinnatud koefitsiendiga 2.20. Arvestades, kui palju kaitsetööd hakkab Flora tehniliste vastasmängijate vastu tegema, siis julgeme ennustada, et ainuüksi Tallinna meeskond võib need neli kaarti endale teenida.

Lisapanusena võiks mõelda valikule: Konstantin Vassiljev skoorib otse karistuslöögist koefitsiendiga 35.00. Vanameister on näidanud, et kui ta standardolukorras palli taha satub, ei ole väravavõrgu sahistamine üldse mitte võimatu.

Meie valikud:

  • Poolaeg viik/täisaeg Entracht (4.0 @ Coolbet)
  • Hoiatuskaartide arv kokku üle 3.5 (2.2 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds