Jälgi meid

Ennustusvihjed

Real Madrid vs. Arsenal ennustusvihjed

Paaripäevase pausi järel jätkuvad mängud hooajaeelsel sõpruskohtumiste turniiril International Champions Cup´l. Arsenal on hetkel kahe võiduga turniiri parim meeskond, Real Madrid on pidanud ühe kohtumise, milles kaotati Müncheni Bayernile 1:3. Antud vastasseis leiab aset USA-s, Landoveris.


Real Madrid vs. Arsenal

Kolmapäev 24. juuli 2019
Algab: 02:00
Ülekanne: Setanta

Arsenali võit (3.3 @ Coolbet)
Kokku üle 3.5 värava (2.15 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Omavahel on kohtutud läbi ajaloo vaid kolmel korral. Arsenal on neis teeninud kaks võitu ja ühe viigi.
  • Real Madrid on järjest kaotanud kolm kohtumist, Arsenal omakorda võitnud viimased kolm.
  • Arsenal on peale eelmise hooaja lõppu pidanud neli kontrollkohtumist, Real Madrid vaid ühe.

Nagu meie varasematest kirjutistest on märgata, siis sõpruskohtumistes eelistame me favoriitide vastu panustada. Kuna kontrollmängudes ei ole võitmine esmatähtis ning rohkem rõhku pannakse kokkulepitud nüansside täitmisele ning mängijate meeskonda sulandamisele, siis on ka lõpptulemused vahel üsna üllatavad.

Antud kohtumises pakutakse kõrgemat koefitsienti Arsenalile. Arvestades seda, kui heas hoos on Londoni klubi kontrollkohtumistes olnud ning kuidas Nketiah on oma püssi paukuma saanud, siis ei ole Real Madridi alistamine üldse mitte ebatõenäoline. Seda enam, et Zidane ei ole veel suutnud Real Madridi viimaste aastate edukaimale klubile vääriliselt mängima panna. Esimene panus – Arsenali võit.

Väravaid näeme? Julgeks ennustada küll. Hooajaeelseid kohtumisi on üldjuhul üsna nauditav vaadata, sest kaitsemängule ei pöörata nii suurt tähelepanu ja ohtlike olukordi tekib võrreldes tähtsate liigamängudega kordades rohkem. Näiteks Real Madridi viimases sõpruskohtumises Müncheni Bayerni vastu tegid kaks meeskonda kokku lausa 18 lööki raamidesse.

Seega on üsna panustajasõbralik valik, et kohtumises lüüakse üle 3.5 värava. Võrdluseks – International Champions Cupil on hetkel need kaks meeskonda kokku mänginud kolm kohtumist ning keskmiselt on nähtud ühes mängus 3.3 väravat. Ning seda me teame kõik, et Hazardile meeldib Arsenalile väravaid lüüa 🙂

Meie valikud:

  • Arsenali võit (3.3 @ Coolbet)
  • Kokku üle 3.5 värava (2.15 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 66€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds