Jälgi meid

Ennustusvihjed

Juventus vs. Inter ennustusvihjed

Kaks meeskonda, kes alustasid International Champions Cup´i kaotusega, lähevad Eesti aja järgi kell 14:30 vastamisi Hiina idaosa suuruselt teises linnas Nanjingis. Juventus kaotas avakohtumise 2:3 Tottenhamile. Inter jäi alla 0:1 Manchester Unitedile.


Juventus vs. Inter

Kolmapäev 24. juuli 2019
Algab: 14:30
Ülekanne: Setanta

Kokku alla 2.5 värava (1.96 @ Coolbet)
Viik (3.75 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Tegemist on küll sõpruskohtumisega, kuid vaevalt Itaalia Derbys tagasi hoitakse. Läbi ajaloo on klubid omavahel kohtunud 247-l korral. Juventusel on kirjas 110 võitu, Interil 77 ja 60 kohtumist on jäänud viiki. Viimasest viiest kohtumisest on kolm võitnud Juventus ja kaks on jäänud viiki. Huvitaval kombel on mõlema klubi peatreener veel eelmise aastanumbri sees olnud Chelsea peatreener. Nendeks meesteks muidugi Sarri ja Conte.

Juventuse taolise suurklubi kohta saab harva välja tuua sellist statistikat nagu hetkel – viimasest kümnest kohtumisest on võidetud vaid üks! Seejuures on viimasest neljast kohtumisest kaotatud kolm. Inter on suve jooksul pidanud kaks sõpruskohtumist. Nagu mainitud, siis Manchester Unitedi vastu teeniti kaotus, nädal enne seda alistati 2:1 Lugano.

Panustamisest rääkides, siis ennustaks pigem madalaskoorilist kohtumist. Conte käekiri on juba selline, et isegi hooajaeelsetes kohtumistes mängitakse võimalikult minimaalselt riskeerides. Kohtumises Manchester Unitedi vastu pargiti ka põhimõtteliselt terve kohtumine bussi. Ise palliga vastase värava lähistele jõuti harva, 90-minuti jooksul tehti vaid üks pealelöök raamidesse.

Seega esimene valik – kokku alla 2.5 värava. Viimases viies omavahelises kohtumises on vaid korra löödud üle kahe värava. Itaalia meeskonnad on kaitses ühed maailma parimad ning nii põhimõttelises vastasseisus nagu hetkel tulemas on, pingutatakse ka sajaprotsendiliselt.

Kõige tõenäoliseim tulemus võiks olla viik. Sellele pakutakse ka üsna kõrget koefitsienti väärtusega 3.75 ehk igatahes tasub proovimist. Kui oleks tegemist ülitähtsa liigakohtumisega eelistaks kvaliteetsema koosseisu tõttu Juventust, kuid sõpruskohtumises, kus põhitegijaid 90-minutit ei mängitata, on ka Interi šansid kõrgemad. Ennustame tulemuseks võitluslikku 1:1 viiki.

Meie valikud:

  • Kokku alla 2.5 värava (1.96 @ Coolbet)
  • Viik (3.75 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 75€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds