Jälgi meid

Ennustusvihjed

Celtic FC vs. Nõmme Kalju ennustusvihjed

Eesti klubijalgpalli ajaloo üks tähtsamaid nädalaid saab alguse kolmapäeval, kui Premium liiga valitsev meister Nõmme Kalju kohtub Meistrite Liiga kvalifikatsiooni teises eelringis legendaarse Celticuga. Esimene omavaheline kohtumine toimub Šotimaal. Kas Kalju suudab ka korduskohtumiseks pinget säilitada või lüüakse neile juba esimeses kohtumises värav palle täis?


Celtic vs. Nõmme Kalju

Kolmapäev 24. juuli 2019
Algab: 21:45
Ülekanne:täpsustamisel

Alla 3.5 värava (2.54 @ Coolbet)
V.Avilov teenib kollase kaardi (4.0 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Celtic on viimase kuu aja jooksul pidanud kuus kohtumist ja nendes löönud 13 väravat, endale on lastud lüüa 4.
  • Nõmme Kalju on sel hooajal pidanud võõrsil 12 kohtumist ning vaid neljal korral on suudetud lüüa vähemalt 2 väravat.
  • Eelmine hooaeg alistas Celtic oma Meistrite Liiga teise eelringi vastase Rosenborgi koduväljakul tulemusega 3:1.

Võib üsna kindel olla, et kui Celticu väravavaht või kaitsemängijad totaalselt ei eksi, siis Nõmme Kalju võõral väljakul väravat ei löö. Pigem võib küsida, et palju lööb Celtic? Meie pakume, et selleks arvuks on maksimaalselt kolm.

Ei tasu alahinnata fakti, et Šotimaa klubil on hetkel käimas valmistumine eelolevaks jalgpalli hooajaks. Suvel on nad pidanud enamasti sõpruskohtumisi ja muidugi kaks eelmise ringi kohtumist Sarajevo vastu. Klassivahe kahe meeskonna vahel on küll üüratu, kuid asjaolu, et Nõmme Kalju peaks olema hetkel põhimõtteliselt hooaja parimas vormis ning vastane pigem kuskil 80% juures, aitab see olukorda veidikenegi siluda.

Teiseks on Nõmme Kalju taktika lihtsalt nii kaitsest lähtuv, et skoorid jäävadki pigem madalapoolsed. Eelmise ringi vastane Shkendija suutis kahe mänguga lüüa väravaid vaid penaltitest. Mitte ühtegi väravat mängulisest olukorrast. Shkendijat ja Celticut ei saa muidugi võrrelda, kuid mingit taset eelnevad tulemused Kalju kaitsetöö kohta siiski näitavad.

Kolmandaks oleme arvamusel, et Celticu jaoks ei olegi hirmtähtis võimalikult palju väravaid lüüa, vaid lihtsalt turvaliselt ilma kadudeta siit paarist edasi minna. Kui enne mängu oleks teada, et Šoti klubi vajaks edasipääsuks vähemalt nelja väravat, siis pigem saaksid nad sellega hakkama, kuid praeguses seisus võib loota, et vastased halastavad. Esimene panus – kokku alla 3.5 värava.

Teise valikuks oleme valinud panustamise Nõmme Kalju keskkaitsja Vladimir Avilovi hoiatuskaardi saamisele. Selge on see, et Eesti klubi hakkab Celticu vastu rohkelt kollaseid kaarte teenima. Samuti tegid seda eelmises ringis Celticu vastu Sarajevo klubi mängijad, kes kahe kohtumisega teenisid kokku lausa üheksa kollast kaarti.

Kui vaadata Avilovi kollaste kaartide teenimise ajalugu, siis jääb silma, et ta teenib neid just üsna tähtsates kohtumistes tugevate vastastega. Selle stsenaariumi juhtumisele pakutakse ka päris magusat koefitsienti ehk meie teine panus – V.Avilov teenib hoiatuskaardi.

Meie valikud:

  • Kokku alla 3.5 värava (2.54 @ Coolbet)
  • V.Avilov teenib hoiatuskaardi (4.0 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 80€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds