Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tartu Tammeka vs. FC Flora ennustusvihjed

Premium liiga uus hooaeg on käes ja Eesti meistrivõistluste kõigi aegade edukaim klubi FC Flora hakkab oma 12. kulda jahtima Tartus kohaliku Tammeka vastu. Kas hooajale tehakse edukas algus?


Tartu Tammeka vs. FC Flora

Kolmapäev 2. Märts 2022
Algab: 19.30
Ülekanne: ETV2

Flora üle 2,5 värava (2,12 @ Coolbet)

Enim väravaid 2. poolajal (2,10 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Flora on Tammekast jagu saanud seitsmes järjestikuses mängus.
  • Tammeka ei ole kuus aastat järjest oma avamatši kaotanud, võttes neli võitu.
  • Floral on liigas käsil 15-mänguline kaotusteta seeria, mille seas 11 võitu.

Florakad jäid mullu dramaatilisel moel viimases voorus ilma kolmandast järjestikusest meistritiitlist ja see peaks meeskonnale olema hea stiimul terveks 2022. aastaks. Tõsi, vigade parandust hakatakse tegema ilma mitme mulluse põhimeheta.

Paljud mängijad on A. Le Coq Arena tolmu vahetanud välja välisklubide vastu ja täitmist vajavad suured saapad. Eriti ees rünnakul, kus Rauno Sappinen tegi mullu hiilgava hooaja.

Teoorias võiks Sappinenilt teatepulga edukalt üle võtta just Tammekast üle tulnud Tristan Koskor, kes on tõestanud, et teab, kus Premium liiga väravavõrgud asuvad.

Koskorist ilmajäämine on tartlastele valus hoop, aga vähemalt on ka endale saadud mitu silmapaistvat täiendust eesotsas Sander Puri ja Mait Toomiga, kellel avavoorus omad kanad kitkuda pärast mõne aasta tagust tüli Flora fännidega.

Tammeka tegi mullu väga kahvatu hooaja ja jäi lõpuks üheksandaks. Meeskonna tase lubab kindlasti rohkemat ja esimeses mängus on hea võimalus vaadata, millised jõuvahekorrad liiga absoluutse tipuga on.

Esimene panus – Flora üle 2,5 värava. Florakad panid eelmisel hooajal igas liigamängus Tammeka võrku vähemalt kolm palli ja nende meeskondade viimane omavaheline kohtumine lõppes lausa 9:0 skooriga. Külalised on kohtumise suurfavoriidid ja usutavasti järjekordse suureskoorilise võidu noppimisega probleeme ei teki.

Teine panus – Enim väravaid 2. poolajal. Kuna tegu alles hooaja esimese mänguga, siis ei ole meeskonnad veel tippvormis ja kohtumises võib tulla päris palju tehnilist praaki, mis väravate löömist pärsib. Tahaks ka uskuda seda, et vähemalt avapoolaja suudab Tammeka kaasa joosta ja esimese mängu adrenaliin aitab võidelda. Lõpuks võib siiski eeldada, et Flora teeb teise poolajaga töö ära.

Meie valikud:

  • Flora üle 2,5 värava (2,12 @ Coolbet)
  • Enim väravaid 2. poolajal (2,10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 106€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds