Jälgi meid

Ennustusvihjed

Tottenham vs. Liverpool ennustusvihjed

Inglismaa kõrgliiga 15. mänguvooru lõpetab Tottenhami ja Liverpooli vaheline mõõduvõtt. Viimased kaks omavahelist kohtumist on jäänud viiki. Millist tulemust näeme seekord?


Tottenham vs. Liverpool

Pühapäev, 6. november 2022
Algab: 18.30
Ülekanne: Viaplay

Liverpool üle 1.5 värava (1.97 @ Coolbet)

Esimene poolaeg viik (2.36 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimasest kümnest omavahelisest kohtumisest pole Tottenham võitnud mitte ühtegi.
  • Liverpooli osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud 3.2 väravat mängu kohta.
  • Tottenham on tänavu koduväljakul kaotanud vaid ühe kohtumise.

Tottenhami leiame enne mänguvooru algust kolmandalt positsioonilt. Viimases voorus alistati 3:2 Bournemouth ja seda 0:2 kaotusseisust. Viimati käidi platsil teisipäeval Meistrite liiga kohtumises, kui alistati 2:1 Marseille ja kindlustati edasipääs 16 parima sekka.

Liverpool kulgeb üheksandal positsioonil. Viimases kahes voorus on saadud kirja kaotused tabeli alumiseotsa meeskondadelt Leedsilt ja Nottingham Forestilt. Ning peale seda võideti vahepeal Napolit. Selline see tänavuse hooaja Liverpool juba on.

Tottenhami puhul tuleb mainida nende suurte mängude allergiat. Kui on vähegi tähtsam kohtumine, siis ei tule tulemust. Võtame näiteks eelmise kalendrikuu. Newcastlele kaotus 1:2, Arsenalile kaotus 1:3 ja Manchester Unitedile kaotus 0:2. Kolm kohtumist tabelinaabrite vastu ja kõikides saadi kirja kaotused.

Kodumeeskonnal on probleeme ka ääreründajatega. Richarlison ja Son vigastatud, Kulusevski pikalt vigastatud olnud ja pole üle kuu aja mänginud. Liverpoolil on loomulikult samuti vigastustega probleeme(Jota, Diaz, Matip jne.), aga noh…nad on juba harjunud sellega.

Viimaste hooaegade omavahelised kohtumised on kõik kuulunud Liverpoolile või lõppenud viigiga. Viimati suutis Tottenham Liverpooli alistada 11 kohtumist tagasi 2017. aastal.

Kihlveokontorite arvates on kergeks favoriidiks külalismeeskond Liverpool, kelle võidutõenäosuseks peetakse 45% Tottenhami 30% vastu.

Esimene panus – Liverpool üle 1.5 värava. Jürgen Kloppi meeskonna mängupilt ja tulemused meenutavad tänavu Ameerika mägesid. No ei ole seda stabiilsust. Aga ühe mängu lõikes on Liverpool alati ohtlik. Eriti veel nii põhimõttelises vastasseisus nagu Tottenhami vastu. Ennustaks, et kaks väravat sahistatakse ära. Raske öelda, kas see ka võidu toob, kuid vähemalt punkti peaks andma.

Teine panus – esimene poolaeg viik. Õhus on kerged ohumärgid, et kohtumisest võib ka kujuneda üle keskmise igavam ja kinnisem mäng. Sel juhul ruulivad alati panused esimese poolaja viigile.

Meie valikud:

  • Liverpool üle 1.5 värava (1.97 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg viik (2.36 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 98€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.



LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds