Jälgi meid

Ennustusvihjed

Rafael Nadal vs Botic van de Zandschulp ennustusvihjed

Wimbledoni turniiril on jõutud teise nädalasse ja kaheksandikfinaalis kohtuvad Rafael Nadal ja Botic van de Zandschulp. Kas veerandfinaali jõuab välja soosikuseisuses Nadal või stabiilset mängu näitav hollandlane?


Rafael Nadal vs Botic van de Zandschulp

Esmaspäev, 4. juuli 2022
Algab: 18.45 (eeldatav algusaeg)
Ülekanne: TV3 Sport

Rafael Nadal võidab (1,17 @ Coolbet)

Rafael Nadal võidab 3-0 (1,90 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Nadal ja Zandschulp on omavahel korra kohtunud ja võitis Nadal.
  • Rafael Nadal on Wimbledonis võidutsenud kaks korda (aastatel 2008 ja 2010).
  • Zandschulp polnud Wimbledonis varasemalt kaheksandikfinaali jõudnud (enne tänavust turniiri oli parim saavutus teine ring).

Nadal polnud Wimbledonis murule astunud kolm aastat ja oodatult on hispaanlasel läinud aega muruväljakuga kohanemisega. 22 korda suure slämmi võitnud Nadal esimeses kahes ringis võttis vajalikud võidud, kuid muljet ei avaldanud.

Avaringis argentiinlase Cerundolo vastu kaotas Nadal ühe seti ja kaotas neljandas geimis ka murdepalli ja viies geim paistis juba üsna lähedal olevat, kuid Nadal tuli neljandas geimis mängu tagasi ja vormistas kohtumise võidu ikkagi neljandas setis ära.

Teises ringis leedulase Ricardis Berankise vastu kordus sarnane stsenaarium. Nadal võitis küll kaks esimest setti, kuid kolmanda andis leedukale ära. Neljandas võttis Nadal ennast taas kokku ja kindlustas 3-1 võidu.

Kolmandas ringis tundus Nadal juba muruväljakuga paremini kohanevat olevat ja mängupilt oli hoopis parem. Vastaseks oli itaallane Lorenzo Sonego, keda kindlasti ei saanud muruväljakul alahinnata. Hispaanlane alustas matši suurepäraselt ja võitis esimese seti 6-1 ning ka teises setis ei olnud Sonegost vastast.

Kolmandas geimis sai Nadal murde kätte ja paistis ka seda setti kindlat võitvat, kuid kaotas siis oma momentumi, kui toimus paus väljaku katuse sulgemiseks. Sonego murdis kohe vastu ja tõi tabloole 4-4 viigi. Sealt edasi sai Nadal taas hoo sisse ja võitis kaks vajalikku geimi järjest.

Botic van de Zandschulpil on käsil teine hooaeg muruväljakutel ja tulemused on olnud vastakad. Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste ja Wimbledoni vahele jäi kolm nädalat ja hollandlane osales nii paljudel turniiridel kui aeg vähegi lubas.

Queen’s Clubi turniiril jõudis Zandschulp välja lausa poolfinaali, kuid kaks teist turniiri valmistasid pettumust. Rosmaleni turniiril kaotas hollandlane juba avaringis soomlasele Emil Ruusuvuorile ja Mallorca turniiril tabas teda sama saatus, kui avaringis pidi tunnistama Marcos Gironi paremust.

Wimbledonis on Zandschulp igastahes näitanud igati soliidset mängu, sest eelmisel aastal pidi ta piirduma kahe ringiga. Avaringis alistas hollandlane kogenud Feliciano Lopezi ja teises ringis sai soomlase Ruusuvuori vastu magusa revanši.

Kolmandas ringis oli vastaseks kogenud prantslane Richard Gasquet. Avasett kuulus hollandlasele, kuid teise võitis jällegi prantslane. Otsustavaks sai pikk ja tasavägine kolmas sett, mille võitis lõpuks hollandlane 7-6. See murdis prantslase ja viimane sett kuulus Zandschulpile juba 6-1.

Esimene panus – Rafael Nadal võidab. Nadal on iga mänguga näitamas paremat mängu ja Zandschulp pole sellise tasemega vastane, kelle taha hispaanlane võiks takerduda.

Teine panus – Rafael Nadal võidab 3-0. Zandschulp on niigi teinud enda kohta juba väga hea turniiri ja raske näha, et ta suudaks oma mängu veel kõrgemale tasemele viia, et Nadaliga edukalt võidelda. Nadal tunneb ennast järjest mugavamalt murul ja see ei tõota hollandlasele head.

Meie valikud:

  • Rafael Nadal võidab (1,17 @ Coolbet)
  • Rafael Nadal võidab 3-0 (1,90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 59€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds