Novak Djokovic vs Jannik Sinner ennustusvihjed

Wimbledonis on alanud teine võistlusnädal ja kohtumised muutuvad aina pingelisemaks. Kas Novak Djokovic edeneb probleemideta poolfinaali või kümnendana asetatud Jannik Sinner sepistab korraliku üllatuse?

Novak Djokovic vs Jannik Sinner

Teisipäev, 5. juuli 2022
Algab: selgumisel
Ülekanne: TV3 Sport

Novak Djokovic võidab (1,14 @ Coolbet)

Settide arv üle 3,5 (2,03 @ Coolbet)

• Djokovic ja Sinner on omavahel kohtunud ühe korra ja võidukas oli Djokovic (2021 Monte Carlo Masters).
  • Maailma edetabelis on Djokovic kolmas, kuid kahe esimese puudumisel on ta Wimbledonis asetatud esimesena.
  • 20-aastase Sinner kordas veerandfinaali jõudmisega oma senist parimat tulemust suure slämmi turniiril.

20-kordse suure slämmi võitja Novak Djokovici jaoks on aasta olnud keeruline ja täis katsumusi, kuid Wimbledonis on serblane näitamas viimase aja parimat tennist ja ootused on keritud päris kõrgele.

Kuus korda ka Wimbledonis võitjaks kroonitud (sh eelmisel aastal) Djokovic ei alustanud turniiri just kõige kindlamalt, sest avaringis pidi ta lõuna-korealase Kwon Soon-woo vastu loovutama ühe seti. Võitjas siiski kordagi kahtlust ei tekkinud.

Teisest ringist alates on Djokovic olnud muljetavaldav. Teises ringis austraallase Kokkinakise vastu andis Djokovic ära kõigest 7 geimi ja võttis väga kindla 6-1, 6-4, 6-2 võidu. Kolmandas ringis oli vastaseks kaasmaalane Kecmanovic, kes suutis samuti ainult 7 geimi võita. Lõppskooriks jäi 6-0, 6-3, 6-4.

Kaheksandikfinaalis oli vastaseks hollandlane Tim van Rijthoven, kes on tänavu võitnud näiteks ATP 250 turniiri Stuttgartis. Avasett kuulus serblasele 6-2, kuid hollandlane viigistas teise seti võiduga kohtumise. See paistis olevat serblasele äratuskellaks ja järgmises kahes setis ei jätnud ta vastasele mitte mingit võimalust.

Djokovici vastane veerandfinaalis on noor 20-aastane itaallane Jannik Sinner, kes varasemalt polnud Wimbledonis avaringist edasi pääsenud. Arvestades mängija noorust ei ole selles samas midagi liiga üllatavat.

Sinneri hooaeg on olnud nagu Ameerika mäed, sest hooaja esimesel suure slämmi turniiril jõudis ta välja oma senise karjääri silmapaistvaima tulemuseni ehk veerandfinaalini, kus kaotas Tsitsipasele. Negatiivse poole pealt tuleb ära märkida vigastused, mis on teda sel aastal seganud ja sundisid tal näiteks Prantsusmaa lahtiste kaheksandikfinaali pooleli jätma.

Teel veerandfinaali on Sinner saanud mitu magusat võitu. Avaringis alistas itaallane kogenud šveitslase Wawrinka neljas setis ja teises ringis rootslase Ymeri samuti neljas setis. Kolmandas ringis oli vastaseks ameerklane Isner ja Sinner võitis settidega 3-0, kuid kõik setid olid tegelikult võrdlemisi tasavägised.

Kaheksandikfinaali oli Sinneri vastaseks teine noor talent. 19-aastane hispaanlane Carlos Alcaraz oli viiendana asetatud ja peeti isegi kergeks favoriidiks, kuid neljas setis võttis võidu hoopis Itaaliast pärit noormees.

Esimene panus – Novak Djokovic võidab. Djokovic on näitamas oma parimate päevade tennist ja õhkab enesekindlusest. Heas vormis Djokovici vastu on kõigil tennisistidel väga raske ja noorukese itaallase šansid on paraku üsna väiksed.

Teine panus – Settide arv üle 3,5. Innser on teinud sel hooajal korraliku arenguhüppe ja see on kajastanud ka suure slämmi turniiridel. Võitu oleks palju loota Djokovici vastu, kuid 1-2 geimivõitu oleks loogiline samm tema arengus.

• Novak Djokovic võidab (1,14 @ Coolbet)
  • Settide arv üle 3,5 (2,03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 57€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.