Jälgi meid

Ennustusvihjed

Formula 1 Silverstone Grand Prix ennustusvihjed

Vormel-1 hooaeg jätkub sellel nädalavahetusel Suurbritannias legendaarsel Silverstone’i etapil. Kas Max Verstappen jätkab domineerimist või suudab keegi teda takistada?


Formula 1 Silverstone Grand Prix

Pühapäev, 19. juuni 2022
Algab: 17.00
Ülekanne: Viaplay

Max Verstappen võidab (2,00 @ Coolbet)

Lewis Hamilton lõpetab esikolmes (3,75 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Charles Leclerc on selle hooaja üheksast etapist kuuel võitnud kvalifikatsiooni.
  • Lewis Hamilton on Silverstone’is võitnud viimasest kaheksast võidusõidust seitse.
  • George Russell on punktiarvestuses neljandal kohal ja kõigil etappidel punkte kogunud, kuid kordagi pole esikahe sisse tulnud.

Pärast Aserbaidžaanis ja Kandas võistlemist saavad pikad reisid võistkondade jaoks mõneks ajaks läbi ja vormel-1 võtab taas koha sisse Euroopas. Ees ootab seitse võistlust Vanas Maailmas ja järgmistele seiklustele minnakse alles oktoobris, kui toimub Singapuri etapp.

Eelmisel etapil Kanadas jätkus Red Bulli ülemvõim ja energiajoogi kontserni võistkond on saanud nüüd kuus etapivõitu järjest, kusjuures üks nendest läks võistkonna teise numbri Sergio Pereze nimele. Hetke põhiliseks staariks on siiski hollandlane Max Verstappen, kelle tiitlivõit tundub juba üsna kindlaks muutuvat.

Red Bulli tiimipealik Christian Horner üritas entusiasmi tagasi tõmmata, kui väitis, et Suurbritannia etapp saab tema tiimi jaoks keeruline olema ja Mercedese sõidumasin on samuti teistele järele jõudmas. Ilmselt oli see jutt rohkem konkurentide uinutamiseks, aga ei saa välistada, et Horner teab midagi, mida meie ei tea.

Silverstone’is sõideti vormel-1 masinatega esimest korda 1950. aastal ja nüüdseks on kirjas juba 55 etappi. Varasemalt said võimaluse Suurbritanniat esindada ka teised ringrajad, kuid alates 1987. aastast on see au kuulunud ainuisikuliselt Silverstone’i ringrajale.

Läbi aegade edukaim võidusõitja Silverstone’is on olnud Lewis Hamilton, kellel on ette näidata kaheksa võitu ja 12 poodiumikohta, kusjuures Hamilton on võitnud viimased kolm korda ja viimasest kaheksast võidusõidust on parim olnud lausa seitsmel. Tänavusel raskusi täis hooajal on raske näha Hamiltoni võitu, kuid kui britt suudab mingil etapil kübarast jänese välja tõmmata, siis on see kahtlemata kodune Silverstone.

Tabelis hoiab viimaste aastate valitseja 77 punktiga alles kuuendat kohta ja lootused Max Verstappeni püüdmiseks on kadunud. Hetkel näib üldse hollandlase tiitlivõit juba käeulatuses olevat, sest vahe tiimikaaslase Sergio Perezega on 46 punkti ning Perezel vaevalt lastakse Verstappeniga tõsiselt võidu sõitma hakata.

Olulisem on vahe Ferrari roolis istuva Leclerciga, kes kaotab Verstappenile 49 punktiga. Kiiruse poolest võiks Monaco kodakondne Leclerc Verstappenile vastu saada, aga kahjuks ei ole auto vastu pidanud ja tehnilistest probleemidest ei ole veel üle saadud.

Esimene panus – Max Verstappen võidab. Rada peaks Red Bullile sobima ja Verstappen on heas hoos. Lähim konkurent Sergio Perez võetakse vajadusel tiimikorraldusega eest ära. Tunduks igati loogiline, et Verstappen jätkab oma domineerimist. Loomulikult on Leclercil kiirust, aga Ferrari kipub ära lagunema.

Teine panus – Lewis Hamilton lõpetab esikolmes. Lewis Hamilton on Silverstone’i ringraja absoluutne valitseja ja kui Hamilton sel hooajal mingi etapil võidule pretendeerib, siis on see sel etapil. Ilmselt Mercedes pole ikkagi nii võimekas, et päris esikoha eest võidelda, aga esikolmik on vägagi realistlik.

Meie valikud:

  • Max Verstappen võidab (2,00 @ Coolbet)
  • Lewis Hamilton lõpetab esikolmes (3,75 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 100€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds