Jälgi meid

Ennustusvihjed

Premier League´i laupäevane kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Laupäev kuulub muidugi Inglismaa kõrgliigale, kus leiab aset seitse kohtumist. Kombos keskendume neist kolmele. Loe edasi ning leiad ühe  10.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 200€.


Everton vs. Watford  (17:00)

Esimeses voorus mängis Everton 0:0 viiki Crystal Palace´ga. Kohtumist domineeriti üsna tugevalt ning õiglasem tulemus oleks pidanud olema pigem Evertoni võit, kuid selleks oleks tulnud väravaid lüüa, millega seekord veel hakkama ei saadud.

Watford alustas hooaega üsna kohutava mänguga, kui koduväljakul kaotati Brightonile lausa 0:3. Eelmist hooaega suurejooneliselt alustanud Watford oli esimese vooru üks suurimaid pettumusi.

Evertoni koosseis on sel hooajal äärmiselt ühtlane ning neid võiks pidada liiga mustaks hobuseks. Kui endine Watfordi ja praegune Evertoni peatreener Marco Silva suudaks meeskonnast maksimumi välja pigistada, siis võiks hooaja lõpptulemus olla vägagi roosiline.

Esimeses kohtumises Evertoni püss veel pauku ei teinud, kuid kodukohtumises Watfordi vastu julgeks juba raha nende peale panna küll. Eelmisel hooajal olid enamus top-6 meeskonnad Evertoni vastu nende koduväljakul tõsiselt hädas, usume et suvega pole midagi muutunud ning eeldatav tabelikeskmik Watford mängitakse üle.

Meie valik: Evertoni võit (1.8 @ Coolbet)


Southampton vs. Liverpool  (17:00)

Southampton alustas hooaega 0:3 kaotusega Burnley vastu. Teises voorus ei lähe nende jaoks asjad lihtsamaks, sest külla sõidab Liverpool, kellele eelmine hooaeg kaotati mõlemad kohtumised vähemalt kahe väravaga.

Liverpool mängis esimeses voorus üle liiga uustulnuka Norwichi 4:1. Selles kohtumises kaotati mõneks ajaks väravavaht Alisson, kuid ka varuväravavaht Adrian on väga kõrge tasemega puurivaht.

Enne antud kohtumise tulemuse ennustamise juurde asumist tuleb arvestada fakti, et Liverpool mängis alles kolmapäeval UEFA Superkarika finaalis Chelsea vastu lisaajaga kohtumise Türgi kuumuses. Jürgen Klopp proovis küll minimaalse pingutusega saavutada maksimaalset tulemust, kuid lõpuks jätsid mehed väljakule väga palju energiat ning antud koduliiga kohtumine peaks nende jaoks kujunema arvatust raskemaks.

Lisame kombosse valiku, et mõlemad meeskonnad skoorivad. Southampton soovib peale esimese vooru häbistavat kaotust teha parema esituse ning koduväljaku toetus aitab seda neil sooritada. Samuti mängib kindlasti väikest faktorit asjaolu, et Liverpool kasutab varuväravavahti. Nagu mainitud, siis Adrian on heal tasemel, kuid mitte Alisson.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.82 @ Coolbet)


Aston Villa vs. Bournemouth  (17:00)

Aston Villa alustas kõrgliiga hooaega tormiliselt, kui Tottenhami vastu mindi võõrsil kohe mängu alguses juhtima ning ka poolajapausile suunduti liidrina, siiski teisel poolajal pani Tottenham paremuse maksma ning võttis 3:1 võidu. Aston Villalt siiski südikas partii.

Bournemouth ei saanud koduväljakul jagu Sheffield Unitedist. Kohtumist küll domineeriti ja asuti teisel poolajal ka juhtima, kuid lõpuvile kõlades näitas tabloo skoori 1:1.

Nüüd lisame kombosse antud kirjutise kõige riskeerivama panuse – Bournemouth võidab kohtumise. Bournemouth ei ole just kõige parem võõrsil mängiv meeskond, kuid Aston Villast peaks nende tase olema kergelt ikkagist kõrgem. Kodumeeskond on tuntud üsna soliidse ründemeeskonnana, kuid kaitses jäävad asjad veel vajaka.

Bournemouth näitas suvel kontrollkohtumistes väga soliidset mängu ning avavooru 1:1 viik Sheffieldiga oli pigem kerge tööõnnetus.

Meie valik: Bournemouth võidab kohtumise (3.1 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 10.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 200€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds