Jälgi meid

Ennustusvihjed

Pühapäevane Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 5.60 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 112€.


Tottenham vs. West Ham

(Pühapäev 18:30 TV3 Sport)

Tabeli kuues meeskond Tottenham võtab koduväljakul vastu kahe kaotusega ja kahe võiduga hooaega alustanud West Hami.

Viimasest mänguvoorust on küll kaks nädalat möödas, kuid Tottenhami tulemust mäletavad põhimõtteliselt kõik – Old Traffordil mängiti Manchester United üle 6:1. Kahtlemata on sellise tulemuse pealt mängule West Hamiga tulla äärmiselt enesekindel tunne ning kõik peale kolme punkti on pettumus.

West Ham on peale esimeste voorude ebaõnnestumisi ennast kokku võtnud ja seejärel on selg prügiseks tehtud Wolverhamptonil ja Leicesteril. Märkimist väärib fakt, et meeskondadest, mis on vähemalt neli vooru mänginud, on just West Ham lasknud endale kõige vähem väravaid lüüa.

Enne kohtumist tuleb ära mainida ka asjaolu, miks antud kohtumine üldsuse erilise tähelepanu all on. Loomulikult selleks põhjuseks Gareth Bale, kes teeb suure tõenäosusega selles kohtumises oma teise Tottenhami debüüdi. Vaevalt, et Mourinho mehe algkoosseisu asetab, kuid mängu lõpus 15-20 minutit saab endine Real Madridi ründaja kindlasti.

Harry Kane on sel hooajal olnud osaline üheksa värava sündimises. See on liiga parim näitaja. Kõlakate järgi ei ole inglane 100% terve, kuid siiski piisavalt, et platsile joosta.

Eelmisel hooajal võitis mõlemad omavahelised kohtumised Tottenham. Esimese 3:2 ja teise 2:0.

Kombosse lisame riskantse valiku, et esimesel poolajal lüüakse 2-3 väravat. Fakt on see, et oodata võiks suureskoorilist kohtumist ning kui mehed suudavad olukordade realiseerimist hoida vähegi tasemel, siis peaks paugutamiseks minema juba esimesel poolajal.

Meie valik: Esimene poolaeg 2-3 väravat (2.6 @ Coolbet)


Leicester vs. Aston Villa

(Pühapäev 21:15 TV3 Sport)

Leicesteris kohtuvad omavahel meeskonnad, kelle tänavuse hooaja kohtumistes on keskmiselt löödud üle nelja värava mängu kohta. Need on kohalik Leicester City – kellel tabelis kolm võitu ja üks kaotus – ning eelmisel hooajal relegatsiooniga flirtinud Aston Villa, kes seni tunnistanud vaid võite ja viimases voorus häbistas Liverpooli neid 7:2 võites.

Eelmisel hooajal võitis mõlemad omavahelised liigakohtumised Leicester ülimalt kindlalt. Numbrites täpsemalt 4:1 ja 4:0.

Nüüd võiks oodata juba palju tasavägisemat kohtumist. Aston Villa on andnud kerge tormihoiatuse ning paljud on äraootaval seisukohal – kui head nad siis ikkagist on?

Vaadates matši koefitsiente, siis pikalt siiski mõelda ei tasu. Leicesteri võidule pakutakse päris arvestatavat koefitsienti. Aston Villa hooaja algus on olnud muljetavaldav, kuid naiivne on ennustada, et see jääbki kestma. Fakt on see, et Leicester on tugevam meeskond ning omab väga häid võimalusi oma võitude arvu suurendamiseks.

Seda enam, et Leicester hooaja algus on samuti olnud väga tugev. Viimases voorus saadi küll üllatuskaotus West Hamilt, kuid enne seda tunnistati samuti vaid võite. Ja seda enam, et kohtumisele tullakse üllatusliku kaotuse pealt, tahetakse nüüd naasta võidureele.

Meie valik: Leicesteri võit (2.18 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 5.60


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 112€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds