Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester City vs. Arsenal ennustusvihjed

Premier League naaseb koondistepausilt väga vingete kohtumistega. Üheks neist saab kindlasti olema Manchester City ja Londoni Arsenali vaheline mõõduvõtt, kus peatreeneritee duellis lähevad vastamisi endine õpetaja ja õpilane.


Man.City vs. Arsenal

Laupäev 17. Oktoober 2020
Algab: 19:30
Ülekanne: TV3 Sport

Arsenali võit (6.02 @ Coolbet)

Väravaid alla 2.5 (2.69  @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Eelmisel hooajal võitis mõlemad omavahelised liigakohtumised Manchester City. FA Karika poolfinaalis võidutses omakorda Arsenal.
  • Manchester City kaotas oma senise hooaja ainsa kodumängu 2:5 Leicesterile.
  • Arsenal on peale neljandat vooru löönud mängu kohta keskmiselt kaks väravat.

Kodumeeskond Manchester City on kolme vooruga kogunud vaid ühe võidu. Viimati viigistati Leedsiga 1:1.

Arsenali hooaeg on olnud positiivsem. Ainus kaotus saadi Liverpoolilt. Lisaks on tabelis võidu üle Fulhami, West Hami ja Sheffieldi.

Manchester City on hooaja alguses olnud kimpus vigastustega ja seda just ründeliinis. Antud kohtumiseks on lootus, et vähemalt pingli võiksid Agüero ja Gabriel Jesus olemas olla. Küll aga jätab kohtumise vahele Kevin De Bruyne. Ehk siiski on Guardiola meeskond mängimas ilma ülitähtsa lülita.

Kerge hüppeliigesevigastus segab ka Arsenali ründajat Pierre-Emerick Aubameyangi, kuid viimaste uudiste kohaselt jookseb mees siiski väljakule.

Huvitava faktina võib välja tuua, et lausa viimases 14-s Manchester City Premier League kohtumise avapoolajal on löödud värav ning omavahelistes kohtumistes on lausa viimases 16-s kohtumises löödud esimese neljakümne viie minuti jooksul värav.

Esimene panus – Londoni Arsenali võit. Arsenali klubil on hea võimalus favoriiti üllatada. Alles Leicester kinkis Cityle koduväljakul kaotuse ja see annab ka Arsenali meestele eneseusku juurde, et selline asi on võimalik.

Lisaks ei saa märkimata jätta, et kui suur kaotus City jaoks on Kevin De Bruyne puudumine. Lisaks veel pole keegi kolmikust Sterling-Agüero-Jesus 100% terve ja kõiki on vähemal või suuremal määral segamas vigastus.

Samuti ei saa alahinnata Arteta detailseid teadmisi Guardiola taktikast, mis tuleb kindlasti Arsenalile kasuks. Koefitsient on piisavalt kõrge, et praegusel koroonaajastul üllatustulemust proovida. Tulevad ju mehed kohtumisele ka koondiste juurest ja sellise ajastusega kohtumised pakuvad tihti üllatusi.

Teine panus – väravaid alla 2.5. Manchester City kohtumistes madalate skooride ennustamine on alati riskantne tegevus, kuid hetkel tunduvad selleks head eeldused. Mõlema meeskonna jaoks ülimalt tähtis kohtumine ning punkte ei tahte kaotada. Kindlasti mängitakse rohkem kaitsest lähtuvalt, kui näiteks mõnes hooaja keskel aset leidvas kohtumises.

Meie valikud:

  • Arsenali võit (6.02 @ Coolbet)
  • Väravaid alla 2.5 (2.69 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 120€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds