Leeds United vs. Wolverhampton ennustusvihjed

Premier League esmaspäevane mängupäev tippmeeskondade osalusega matše ei paku, kuid siiski on huvitav jälgida, mida suudavad eeldatavad tabelikeskmikud Leeds ja Wolves korda saata. Igav see kohtumine ei saa kindlasti olema.

Leeds vs. Wolves

Esmaspäev 19. Oktoober 2020
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

Esimene poolaeg üle 1.5 värava (3.19 @ Coolbet)

Kohtumise avavärava lööb Leeds (1.95 @ Coolbet)

• Viimase omavahelise kohtumise 2018. aastal võitis Wolves 3:0.
  • Leeds on nelja vooruga löönud üheksa väravat ja Wolves vaid neli, mis on liiga üks kehvemaid näitajaid.
  • Wolves pole lausa 20-s kohtumisest viimasest 26-st suutnud avapoolajal skoori teha(Premier Leagues).

Mõlemad meeskonnad on üsna keskmise hooaja alguse teinud. Tegelikult võib öelda, et koduväljakul palliv Leeds on teinud lausa üle ootuste tugeva hooaja alguse. Uustulnukana nelja esimese vooruga seitse punkti teenida on väga hea tulemus. Seda enam, et punkte on röövitud juba ka Manchester Citylt. Ainus kaotus saadi avavoorus Liverpoolilt.

Wolves on kolmes kohtumises näidanud head mängu, kuid korraliku tabeliseisu rikub üllatav 0:4 kaotus, mis saadi West Hamilt. Kuus punkti annab tabelis hetkel 15. positsiooni, kuid võidu korral on võimalus tõusta juba kindlalt esikümnesse.

Statistika tõestab, et külalismeeskond on täielik teiste poolaegade meeskond. Oma viimasest 16st väravast on lausa 12 löödud just teisel kolmveerandtunnil. Nelja esimese vooruga on vaid korra suudetud poolajapausiks eduseisus olla.

Leeds on seevastu koduväljakul väga korralik meeskond. Kui võtta arvesse ka eelmise hooaja mänge, siis on kaotust suudetud vältida juba kümnes järjestikuses kohtumises.

Kihlveokontorid on arvamusel, et kohtumise kerge favoriit on Leeds. Samas on favoriidikoorem väga habras ning seetõttu ei hakka ka meie selles kohtumises võitjat valima. Võib-olla oleks parim valik viik, kuid siiski liiga riskantne valik. Võidab see meeskond, kes suudab suuremaid apsakaid vältida ja olla parem olukordade realiseerimises.

Esimene panus – esimene poolaeg üle 1.5 värava. Häid põhjendusi sellele valikule üleliia ei ole. Pigem on lihtsalt koefitsiendi ja sündmuse juhtumise tõenäosus piisavalt panustajasõbralik, et proovida. Leeds on näidanud, et nad tahavad mängida väga lahtist, ründavad ja lõbusat jalgpalli.

Kui Championshipis oli nende tugevuseks hea kaitse, siis Premier League tasemel on neil keskmine kaitse. Ründemäng on aga ääretult lõbus ja nagu kohtumised on näidanud, siis ka resultatiivne. Vähemalt kaks väravat esimesel poolajal ei oleks üldse üllatav. Seda enam, et koroonaajastu kohtumised on üliresultatiivsed. Viimati nägi nii kõrget keskmist skoorimist hooajal 1929/1930.

Teine panus – Esimesena skooriv meeskond Leeds United. Selles ei ole mingit küsimust, et Leeds väravaid lüüa oskab. Ning kui siia lisata Wolvesi esimeste poolaegade nukker statistika, siis loogiliselt võiks see tähendada, et kohtumise skoori avab just kodumeeskond. Sel hooajal on nad seda teinud küll ainult pooltes kohtumistes, kuid mängitud on teiste seas ka Manchester City ja Liverpooliga, kelle vastu skooriavamist olekski natukene liiga palju tahetud.

• Esimene poolaeg üle 1.5 värava (3.19 @ Coolbet)
  • Kohtumise avavärava lööb Leeds (1.95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 64€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama