Jälgi meid

Ennustusvihjed

Pühapäevane Premier League´i kombovihje

Premier League´i kolmanda vooru lõpetavad pühapäevased kohtumised, kui leiab aset kolm matši. Loe edasi ning leiad ühe  7.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 140€.


Bournemouth vs. Manchester City (16:00)

Bournemouth on kahes esimeses voorus mänginud mõlemal korral klubiga, kes eelmine aasta pallis aste madalamal. Esimeses voorus tehti 1:1 viik Sheffield Unitediga ning teises voorus alistati 2:1 Aston Villa.

Manchester City alustas hooaega 5:0 võiduga üle West Hami ja viimati pallis 2:2 viiki Tottenhamiga.

Pep Guardialo hoolealused said eelmisel nädalavahetusel taas frustreeriva olukorra osaliseks, kui VAR võttis nende lõpuminutite värava ära. Mäletatavasti juhtus taoline olukord ka Meistrite Liigas Tottenhami vastu ehk kaotus oli veelgi valusam. See kõik Bournemouthi jaoks just parim uudis ei ole.

Arvatavasti elab valitsev Inglise kõrgliiga meister ennast heas mõttes Bournemouthi peal välja ning ei paku vastastele erilist sõnaõigust. Kodumeeskonda kimbutavad ka rohked vigastused ehk ootaks väga ühepoolset kohtumist – seisuks pakuks 0:3 või 1:4.

Meie valik: Manchester City AH-2 (1.78 @ Coolbet)


Tottenham vs. Newcastle (18:30)

Tottenhamil on kirjas üks võit ja üks viik. Esimeses voorus alistati tugeva teise poolaja toel 3:1 Aston Villa ning viimati tehti 2:2 viik võõral väljakul Manchester Cityga.

Newcastle on üks kahest meeskonnast, kes on peale teist vooru võiduta. Alla jäädi nii Arsenalile kui ka Norwichile.

Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on Tottenhamil kirjas neli võitu ning korra on võidukas olnud ka Newcastle. Keskmiselt löödi nendes mängudes 2.6 väravat.

Kombosse lisaks valiku, et koduväljakul mängiv Tottenham võidab nii poolaja kui ka täisaja. Newcastlel ei ole hetkel rünnakul piisavalt jõudu, et liiga paremikku kuuluvate meeskondadega võrdselt pallida. Samuti ei kannata kriitikat kaitse, mis võiks kuuluda liiga kõige kehvema viie hulka.

Meie valik: Tottenham võidab poolaja/täisaja (1.8 @ Coolbet)


Wolverhampton vs. Burnley (18:30)

Wolvesil on kirjas kaks viiki. 0:0 Leicester Cityga ja 1:1 Manchester Unitediga.

Burnley on teinud soliidse stardi – kindel võit üle Southamptoni ja napp kaotus Arsenalile.

Wolvesil on käisl hetkel küllaltki raske periood. Mängugraafik on väga tihe, sest lisaks koduliigale mängitakse ka eurosarja kvalifikatsiooni. Selle kuu jooksul on näiteks peetud juba kuus kohtumist, mis on kaks korda rohkem, kui Burnley sama ajaga. Raske on kõrvaltvaatajana näha, kui palju see meeskonna esitusi mõjutab, kuid kindlasti jätab see oma jälje.

Seega meie valik antud kohtumiseks oleks topeltpanus viik või Burnley võit. Wolves on küll taseme poolest mõnevõrra tugevam meeskond ning kohtumine on nende koduväljakul, kuid Burnley on saanud rahus kohtumiseks valmistuda, samal ajal kui Wolves on mööda Euroopat reisinud ja rohkelt energiat kulutanud.

Meie valik: topeltvõimalus viik/Burnley võit (2.2 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 7.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 140€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds