Laupäevane Premier League´i kombovihje

Laupäeval leiab Inglise kõrgliigas aset kuus kohtumist. Antud kombos võtame nendest luubi alla kaks. Loe edasi ning leiad ühe 8.00  koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 160€.

Manchester United vs. Crystal Palace

Algab: 17:00  Ülekanne: TVPlay Sports

Manchester United asub peale teist vooru ühe võidu ja ühe viigiga tabelis neljandal kohal. Crystal Palace leiame tänu esimeses voorus saadud viigipunktile 15-lt tabelirealt.

Külalismeeskonnale on hetkel kõige suuremat probleemi valmistanud skoorimine, hetkel ollakse Watfordi kõrval ainus klubi, mis ei ole veel kahe esimese vooruga mitte ühtegi väravat löönud. Manchester United on näiteks löönud juba viis.

Omavahelised kohtumised Crystal Palacile midagi head ei paku – lausa 22 kohtumist järjest ei ole suudetd Manchester Unitedit võita. Eelmise hooaja kaks vastasseisu lõppesid tulemustega 0:0 Old Traffordil ja 3:1 Manu võiduga Palace´i koduväljakul.

Kuna Manu võit on ka kihlveokontorite arvates matši loogiline lõpptulemus ja sellele pakutakse väikest väärtust, siis lisaksime kombosse natukene riskeerivama valiku – esimene poolaeg jääb viiki.

Crystal Palace´i kaitse on esimestes kohtumistes jätnud sellise mulje, et avapoolaja võiksid nad vastu pidada küll. Juba eelmisel hooajal suutis see meeskond just esimesel poolajal kaitses asjad korras hoida – võõrsil kohtumistes löödi neile koguväravatest 73% just teisel poolajal.

Samuti on Manchester United olnud koduväljakul pigem teise poolaja meeskond. Usume, et esimene poolaeg lõppeb 0:0 viigiga.

Meie valik: Esimene poolaeg jääb viiki (2.45 @ Coolbet)

Watford vs. West Ham

Algab: 17:00 Ülekanne: Eestis puudub

Watford on hetkel Premier League´i viimane meeskond. Löönud null väravat ja endale lasknud lüüa neli. Kaks kaotust vastavalt Brightonilt ja Evertonilt.

West Hamil ei ole samuti seisud kiita. Avavoorus saadi Manchester Citylt suur 0:5 kaotus ning teises voorus viigistati Brightoniga 1:1.

Omavahelistes kohtumistes on meeskonnad olnud üsna võrdsed. Viiest viimasest vastasseisust on mõlemal meeskonnal kirjas kaks võitu, kaks kaotust ja üks viik. Eelmisel hooajal võitis mõlemad omavahelised kohtumised võõrsil mängiv meeskond.

Meie hinnangul ei ole Watfordi kaks esimest kohtumist põhjuseta nii nigela tulemusega lõppenud. Meeskonnas ei ole seda ühtset keemiat, mida nägime eelmise hooaja alguses. Kõigele lisaks sai vigastada üks nende põhiründajatest Troy Deeney, kes käis põlveoperatsioonil.

Lisame kombosse valiku, et West Ham võidab antud kohtumise. Tegemist on ebastabiilse meeskonnaga, kes halval päeval võib kaotada kõigile ja heal päeval võita ka liiga tugevamaid. Loodame, et täna on nende jaoks hea päev.

Meie valik: West Hami võit (3.42 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsient kokku: 8.00

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 160€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.