Jälgi meid

Ennustusvihjed

Pühapäevane MM-i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 4.50 koefitsiendiga kombopanuse, mis 50€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 225€.


Prantsusmaa vs. Poola

(Pühapäev 17:00 ETV 2)

Prantsusmaa võib alagrupiturniiriga rahule jääda. Võrreldes mõne teise tippkoondisega, tehti üsna kindlalt oma ära. Seejuures suudeti energiat kokku hoida, sest viimases kohtumises pallisid enamasti varumehed.

Poola on jätkuvalt tavaline tiitlivõistluste Poola. Ühtlase enam-vähem tugeva keskmise taseme pealt tehakse mingid tulemused ära, kuid suuremasse mängu neil asja pole.

Ennustaks, et tuleb üsna sarnane kohtumine sellele, mida nägime Poola viimases kohtumises Argentina vastu. Prantsusmaa on kindel favoriit ning taseme poolest mitu pügalat parem meeskond.

Kui alagrupiturniir pakkus päris palju üllatusi, siis play-offis lähevad tavaliselt asjad juba natukene loogilisemalt. Seega ei näe muud tulemust, kui Prantsusmaa üsna kindlat võitu.

Kuna Prantsusmaa võidule on väga madalad koefitsiendid, siis võtame natukene riskeerivama panuse ehk ennustame Prantsusmaa väravat mõlemal poolajal.

Meie valik: Prantsusmaa skoorib mõlemal poolajal (2.24 @ Coolbet)


Inglismaa vs. Senegal

(Pühapäev 21:00 ETV 2

Inglismaa jättis alagrupiturniiril pigem positiivse mulje. Selline tüüpiline tippkoondise esitus, kus mingid asjad tehakse kindla peale ära ning eriti energiat ei taheta kulutada.

Senegali edasipääs on võib-olla isegi kerge üllatus. Ei olnud nende esitused kõige veenvamad, kuid otsustavates kohtumistes suudeti siiski resultaati teha. Kahtlemata tunnevad nad puudust Sadio Manest, kes on vähemalt pool nende ründemängu.

Jällegi tahaks öelda, et raske on näha favoriidi langemist. Senegal võib küll vajadusel olla väga ebamugav vastane, kuid mitte päris nii ebamugav, et 90 minuti jooksul ei suudaks Inglismaa neid üle mängida.

Kerget tööpäeva Inglismaale aga kindlasti ei ennustaks. Senegali istub tõenäoliselt sügaval kaitses ning sellisel juhul on igal satsil raske väravaid lüüa.

Valime kombosse esimese poolaja viigi. Play-off kohtumistes on see alati üsna hea valik.

 Meie valik: Esimene poolaeg viik (2.02 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 4.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 225€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds