Jälgi meid

Ennustusvihjed

Brasiilia vs. Lõuna-Korea ennustusvihjed

Jalgpalli MM-i üks favoriitidest Brasiilia hakkab veerandfinaalkoha eest madistama Lõuna-Koreaga. Kas Aasia meeskonnal on veel energiat, et Brasiiliale tõsist vastupanu osutada või võtab favoriit oma?


Brasiilia vs. Lõuna-Korea

Esmaspäev, 5. detsember 2022
Algab: 21.00
Ülekanne: ETV 2

Brasiilia üle 2.5 värava (2.47 @ Coolbet)

üle 9.5 nurgalöögi (2.20 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Brasiilia on viimase kahe aasta jooksul kaotanud vaid kaks kohtumist. Copa America finaalis Argentinale ja eelmises kohtumises Kamerunile.
  • Viimase omvahelise kohtumise võitis Brasiilia 5:1.
  • Lõuna-Korea on oma viimasest 10st MM-i kohtumisest vaid ühes löönud värava esimesel poolajal.

Brasiilia läbis alagrupiturniiri eeskujulikult. Viimases voorus kaotati küll Kamerunile, kuid see oli ilmselgelt tööõnnetus ning suures pildis midagi ei otsustanud.

Antud kohtumises võib platsile naasta ka Neymar, kes on kimpus hüppeliigesevigastusega. Küll on aga turniir lõppenud Gabriel Jesuse ja Tellese jaoks, kes mõlemad said vigastada viimases kohtumises Kameruni vastu.

Lõuna-Korea pääses play-offi üle noatera tänu lisaminutite väravale. Eks neil oli ka rohkelt õnne, et alagrupist edasi pääsesid, kuid nad võitlesid kõik selle õnne endale auga välja.

Enne kohtumist on mõistagi suureks favoriidiks Brasiilia koondis. Nende kahjuks räägib vaid favoriidikoorem, kõik ülejäänud räägib nende kasuks.

Lõuna-Korea jätkab kindlasti võitluslikku ja hingestatud mängimist. Sellega neil erinevalt mõnest teisest tippmeeskonnast(Taani, Belgia jne.) probleeme ei ole ning lisaks pole neil enam ka midagi kaotada. Minnakse võitma, kuid kaotus Brasiiliale ei oleks katastroof.

Koondised pidasid suvel ka ühe omavahelise kontrollkohtumise, mille võitis Brasiilia 5:1.

Esimene panus – Brasiilia üle 2.5 värava. Brasiilia ei olnud alagrupiturniiril eriti resultatiivne, kuid nende jaoks algabki turniir alles nüüd ja ennustaks, et lükatakse järgmine käik sisse. Lõuna-Korea suudab hoida mängus päris head distsipliini, kuid siiski on nende kaitses teatud hetkedel väga suured augud.

Teine panus – üle 9.5 nurgalöögi. Lõuna-Korea hakkab kaitses istuma ning Brasiilia pusib rünnakul. Tõenäoliselt võib selline mängupilt kaasa tuua üle keskmise palju nurgalööke.

Meie valikud:

  • Brasiilia üle 2.5 värava (2.47 @ Coolbet)
  • Üle 9.5 nurgalöögi (2.20 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 125€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds