Jälgi meid

Ennustusvihjed

Premier League´i nädalavahetuse kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 10.50  koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 210€.


Wolverhampton vs. Leicester City

Reede (22:00 TV3 Sport)

Nädalavahetuse esimeses kohtumises lähevad vastamisi tabeli esimese poole meeskonnad. Kui Leicester hoiab liigas lausa kolmandat kohta, siis Wolvesi päralt on üheksas positsioon. Tabeliseis on aga väga tihe ning võit võib kergitada kodumeeskonna lausa kuuendaks.

Hooaja esimeses omavahelises kohtumises Leicesteri koduväljakul jäid väravad löömata. Brendan Rodgersi hoolealused küll domineerisid kohtumist täielikult, kuid Wolvesi kaitse pidas vastu.

Koefitsiendid pajatavad meile, et kohtumise kergeks favoriidiks loetakse Wolverhamptonit. See on kerge üllatus, sest Wolves on sel hooajal võitnud koduväljakul vaid 33% kohtumistest. Samas kaotatud on vaid kolm kohtumist. Kõige populaarsem tulemus on hoopis viik, mis on välja mängitud ligi pooltel kordadel.

Leicester omakorda võõral väljakul mängib väga harva viiki, sel hooajal on see juhtunud täpselt ühel korral. Viimasest viiest võõrsil kohtumisest on võidetud kolm ja kaotatud kaks.

Leicester saab kohtumisele tulla palju pingevabamalt. Samuti ollakse taseme poolest Wolverhamptonist paar grammi parem meeskond. Usume, et Leicester suudab seda tõestada ka palliplatsil ning võtta tasavägises kohtumises lõpuks võidupunktid.

Meie valik: (3.05 @ Coolbet)


Norwich vs. Liverpool

Laupäev (19:30 TV3 Sport)

Premier League´i selle hooaja tiitlivõitja Liverpool sõidab külla Norwichile, kes on kahjuks endiselt tabeli viimane meeskond ning üsna lähedal liigast väljalangemisele.

Meeskondade esimene omavaheline kohtumine sel hooajal lõppes Liverpooli kindla 4:1 võiduga. Pöörasena kõlava faktina võib välja tuua, et nende kahe meeskonna viimased viis omavahelist kohtumist on toonud keskmiselt 5.4 väravat ühe mängu kohta. Kas väravaid võiks oodata ka antud kohtumises?

Jah võib küll. Norwichil ei ole midagi tagasi hoida, viigipunktid ei annaks neile suurt midagi, see tähendab, et päris bussi parkima ei minda ning Norwich ei ole seda ka üldiselt terve hooaja jooksul teinud.

Veel räägib väravate kasuks asjaolu, et Liverpool on saanud kohtumiseks korralikult valmistuda. Põhikoosseisul on olnud koguni kaks nädalat pausi, mis on arvestades Liverpooli ülitihedat graafikut on tõeline kingitus.

Julgeme ennustada, et selles kohtumises teevad mõlemad meeskonnad skoori ning lõppskoor ületab 3.5 värava piiri.

Meie valik: Kokku üle 3.5 värava (2.36 @ Coolbet)


Arsenal vs. Newcastle

Pühapäev (18:30  TV3 Sport)

Tabelinaabrid Arsenal ja Newcastle selgitavad võitja pühapäevasel mängupäeval Londonis. Esimene omavaheline kohtumine sel hooajal lõppes Arsenali 1:0 võiduga. Koduväljakul on Arsenal võitnud Newcastlet seitsmes viimases omavahelises kohtumises.

Mõlemad meeskonnad tulevad kohtumisele üsna huvitava seeria pealt. Arsenal pole kõikide liigade peale järjest kaotanud seitse kohtumist ning Newcastle sama näitaja on kaheksa kohtumist. Seejuures on nendest kahe peale kokku mängitud viiki.

Kui eelnevad valikud kombodesse on olnud üsna riskeerivad, siis seekord valime suurema tõenäosusega valiku, milleks on Arsenali võit.

Newcastle võõrsil mängudes ei ole just kõige ohtlikum vastane. Nende võitluslikus on küll sümpaatne, kuid kohtumiste võitmiseks läheb vaja siiski enamat.

Arsenal on uue peatreeneri all selgelt oma mängu parandanud ning enim tõestavad seda just koduväljaku kohtumised. Arsenali võit on selle kohtumise kõige loogilisem tulemus ning vahel tuleb spordiennustamise keerulises maailmas ka loogikat usaldada.

Meie valik: Arsenali võit (1.46 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 10.50


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 210€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds