Jälgi meid

Ennustusvihjed

Eesti Laul 2020 teise poolfinaali ennustusvihjed

eurovisioon 2019

Laupäeva õhtul selguvad viimased kuus edasipääsejat, keda näeme 29. veebruaril Saku Suurhallis juba Eurovisioni pääsme eest võistlemas. Teine poolfinaal on keskmise taseme poolest arvatavasti esimesest mõnevõrra nõrgem, kuid just seal astuvad üles kaks suurimat favoriit võidule – Jaagup Tuisk ja Uku Suviste.


Eesti Laul 2. Poolfinaal
Laupäev, 15. veebruar, 2020
Algab: 19:30
Ülekanne: ETV

Ennustusvihjed
Merilin Mälk “Miljon Sammu” ei pääse edasi (2.25 @ Coolbet)
Ziggy Wild “Leon On Me” pääseb edasi (2.40 @ Coolbet)

VAATA KOEFITSENTE SIIT


Oma valikutes toome välja kaks artisti. Ühe, kellele kihlveokontorid ennustavad edasipääsu, kuid meie ennustame, et artist võib jääda ka poolfinaali pidama. Ning teise, kellele kihlveokontorid edu ei ennusta, kuid meie näeme võimalust, et laul siiski jõuab kaheteist parima sekka. Teguviisi mõttekus põhineb siis alusel, et tänu suurtematele koefitsientidele on kasum garanteeritud ka ühe tabamusega.

Esimene panus – Merilin Mälk “Miljon Sammu” ei pääse edasi.  Žürii edetabelis ei tohiks see laul esimese kuue sekka jõuda. Eestikeelse muusika austajatelt teenib küll plusspunkte, kuid teises poolfinaalis on lausa viis eestikeelset laulu, kes võivad üksteise hääli sööma hakata.

Edasipääsuks peab Merilin Mälk teenima väga korralikud punktid rahvahääletuselt. Kahtlemata on noor lauljatar rahva seas populaarne, kuid suureks küsimuseks on publiku suhtumine laulu refrääni, mis on üksluiselt ja korduvalt tüütu. Lugu jääb liiga pehmeks ja puudub üllatusmoment. Populaarsete meesartistide ja värvikate naisartistide vahel võib lugu telekavaataja jaoks ära kaduda.

Teine panus – Ziggy Wild “Leon On Me” pääseb edasi. Tugevaks trumbiks on nii artisti, kui laulu eristumine kõikidest teistest konkurentidest. Hoolimata sellest, et keskmise eestlase jaoks ei ole “Leon On Me” kindlasti poolfinaali lemmikuks, siis on palal olemas kindel sihtgrupp, keda laul kõnetab. Otsustavaks võib saada asjaolu, kas see sihtgrupp üldse jälgib Eesti Laulu ja vaevub telefoni kätte võtma.

Žürii paigutab Ziggy Wildi loomingu tõenäoliselt tabeli keskele, mis on hea stardikoht finaalikoha rihtimiseks.

Meie valikud:

  • Merilin Mälk “Miljon Sammu” ei pääse edasi (2.25 @ Coolbet)
  • Ziggy Wild “Leon on Me” pääseb edasi (2.4 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga näiteks meie teise valiku puhul taskusse tervelt 48€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds