Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester City vs. Tottenham Hotspur ennustusvihjed

Premier League´i teine voor pakub tõelise maasika – omavahel kohtuvad Manchester City ja Tottenham Hotspur. Eelmisel hooajal omavahel lausa neli korda kohtunud meeskondade kõik vastasseisud olid ülimalt tasavägised ja dramaatilised. Mida pakuvad eelmise aasta meister ja neljas tiim meile seekord?


Man.City vs. Tottenham

Laupäev 17. august 2019
Algab: 19:30
Ülekanne: TVPlay sports

Lõpptulemus viik (5.40 @ Coolbet)
Mõlemad meeskonnad ei skoori (2.05 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased neli kohtumist on lõppenud emma-kumma meeskonna üheväravalise paremusega. Cityl kolm võitu, Tottenhamil üks.
  • Manchester City on koduväljakul võitnud Tottenhami vastu viimasest kümnest omavahelisest kohtumisest lausa kaheksa.
  • Viimases viies omavahelises kohtumises on kollaste kaartide arv olnud keskmiselt 4.2.

Mõlemale meeskonnale ülimalt tähtis kohtumine. Kes antud kohtumisest pikema õlekõrre tõmbab, saab arvestades edasist hooaega, väga tugeva enesekindluse ja motivatsiooni laksu, mille abil vormida korralik hooaja esimene pool. Manchester City jaoks on tegemist lausa eeloleva kahe kuu kõige tähtsama kohtumisega – edasine mängude kalender on neil lähemal ajal üsna lihtne.

Esimeses voorus võttis Manchester City kindla 5:0 võidu üle West Hami, Tottenham alistas peale raskelt kulgenud avapoolaega 3:1 Aston Villa.

Kihlveokontorite arvates on kohtumise väga kindel favoriit Manchester City ning nende võidu tõenäosuseks on lausa 71%. Jah, kindlasti on kohtumise favoriit kodumeeskond, kes mõne eksperdi arvates domineeriks liigat ka b-koosseisuga, kuid kas nende võidu tõenäosus on ikka nii kõrge?

Tottenham Hotspur on ikkagist liiga kindel esikuuiku meeskond ning nagu eelmine hooaeg näitas, võimeline ka Manchesteri klubi alistama. Külalismeeskonnale võitu ei pakuks, kuid Pochettino hoolealuste ideaalilähedase esituse korral võiksid nad viigi peale mõelda küll. Arvestades, et viigi koefitsient on lausa 5.40, siis tasub proovida valikut, et kohtumine jääb viiki.

Kui aga kohtumine lõppeb sellise tulemusega nagu üldsus arvab(Manchester City võit), siis ei usu, et Tottenham antud kohtumises üldse värava lööb. Enamik omavahelistest kohtumistest on mõningate eranditega lõppenud üsna madalaskooriliselt. Eelmisel hooajal neljas omavahelises kohtumises tegid ühes ja samas kohtumises mõlemad tiimid skoori vaid korra, ülejäänutes jäi üks meeskond nulli peale.

Seega on meie teine panus, et mõlemad meeskonnad ei skoori. Arvestades kohtumise tähtsust ja Tottenhami distsiplineeritud mängustiili, siis võiks oodata võrdsete lahingut, mida domineerib küll Manchester City, kuid võidukalt väljub meeskond, kes kasutab paremini oma väravavõimalusi ära. Skooriennustusteks 1:1 või 2:0. Meie ennustustes mõlemad panused läheksid täppi vaid juhul, kui kohtumine lõppeb 0:0. Pigem on panused valitud selle järgi, et vähemalt üks tabaks märki.

Meie valikud:

  • Lõpptulemus viik (5.40 @ Coolbet)
  • Mõlemad meeskonnad ei skoori (2.05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 108€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds