Jälgi meid

Ennustusvihjed

Premier League kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Pühapäeval on Premier League´s võistlustules kolm esikuuiku meeskonda. Punkte vajavad kõik ehk oodata on tulist andmist. Loe edasi ning leiad ühe 8.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 160€.


Everton vs. Manchester United (15:30)

Inglise kõrgliigas on nende meeskondade jaoks pidada veel viis vooru. Kui kaks esimest kohta jagatakse Manchester City ja Liverpooli vahel, siis järgmisele kahele Meistrite Liiga kohale pretendeerib neli meeskonda. Tottenham, Arsenal, Chelsea ja Manchester United.

Manchester Unitedi kahjuks räägib üsna raske mängude graafik. Peale Evertoni kohtutakse järjest Manchester City ja Chelseaga. Seda enam vajatakse Evertoni vastu kolme punkti. Evertoni enda jaoks mängul suurt kaalu ei ole, kuid punktilisa korral on võimalik tabelis tõusta nii mõnigi koht.

Everton on koduväljakul saanud mängida järjest nelja esikuuiku meeskonnaga. Ainukesena suutis võiduga lahkuda Manchester City. Liverpool mängis välja viigi, Arsenal ja Chelsea said Evertoni käest sugeda. See näitab kui raske kohtumine on Manchester Unitedit ees ootamas. Seda enam, et alles nädala sees mängiti Meistrite Liiga raames kohtumine Hispaanias.

Lisaks on Manchester Unitedi rünnak olnud viimastes mängudes üsna hambutu. Seda näidati ka Barcelona vastu, kui kahe mänguga ei löödud mitte ühtegi väravat ning raamidesse saadi vaid kolm lööki. Barcelona ei ole hea mõõdupuu, kuid midagi see siiski näitab.

Kogu selle info põhjal võib tõdeda, et võitja ennustamine selles mängus on tänamatu töö. Palju oleneb Evertoni motiveeritusest ja Manchesteri mängijate toimetulekust pingega, mis nii meedia kui fännid neile viimaste ebaõnnestumiste tõttu asetanud on.

Soovitaksime vaadata hoopis hoiatuskaartide poole. Tänu mängu eeldatavale iseloomule peaks neid mängus antama üle keskmise palju. Manchester United peab võtma riske, mis annavad Evertonile võimalusi kontrarünnakuteks ja arvatavasti võetakse nii mõnigi ohtlik olukord maha kollase kaardiga. Lisaks muidugi muud üle keskmise rängemad vead ja rahulolematuse näitamised, mida pingelistes mängudes ikka juhtub.

Meie valik: Kokku üle 3.5 kollase kaardi (1.75 @ Coolbet)


Arsenal vs. Crystal Palace (18:00)

Arsenal alustab hooaja lõpuspurti Meistrite Liiga kohtadele Crystal Palace´i vastu. Erinevalt Manchester Unitedist on Arsenali mängude graafik Premier League´s küllaltki lihtne, kuid samas tuleb vahepeal ka Euroopa Liiga kohtumisi pidada.

Arsenal on koduväljakul paremuselt kolmas meeskond Premier League´s. Seda on tõestatud ka Euroopa Liigas. Hetkel on kõikide liigade peale koduväljakul võidetud kaheksa kohtumist ning seejuures on vastastel nende jooksul lastud lüüa vaid kaks väravat.

Londoni klubi on vastasseisus kindlasti parem meeskond, kuid samas Crystal Palace pole just lihtsaim meeskond, keda alistada. Tegemist on ebamugava vastasega, sest nad ei istu kaitses vaid julgevad ka suurtemate meeskondade vastu julgelt rünnata ning õnnestumise korral suudetakse vastasele korralikult peavalu valmistada. Liverpoolile löödi nende endi kodus näiteks kolm väravat. Huvitaval kombel on Crystal Palace olnud terve hooaeg võõrsil väljakul kõvasti parem klubi kui kodus.

Usume, et Arsenal võidab selle kohtumise, kuid arvestades Crystal Palace mängustiili, siis tundub kindlama valikuna, et Arsenal lööb värava mõlemal poolajal.

Meie valik: Arsenal lööb värava mõlemal poolajal (2.08 @ Coolbet)


Cardiff vs. Liverpool (18:00)

Selles kohtumises on mõlemal meeskonnal mängus väga palju. Cardiff on hetkel 18. positsioonil, mis tähendaks hooaja lõpus Premier League´st väljakukkumist ehk vajatakse punkte, et tabelikohta viimaste voorudega parandada. Liverpool mõistagi heitleb Manchester Cityga tiitli eest. Hetkel juhib Manchesteri klubi veel ühe punktiga.

Valiksime kombosse valiku, et mõlemad meeskonnad skoorivad. Liverpooli väravas ei tohiks küsimustki olla, kuid samas nad pakuvad oma mängustiiliga ka vastastele häid võimalusi skoorimiseks. See on juba üsna tavaks saanud, et Liverpool laseb võõral väljakul endale vähemalt ühe ära lüüa. Seejuures võetakse palle enda väravast välja just pigem nõrgemate klubide vastu. Järelikult nende vastu ei mängita nii fokusseeritult.

Hooaja esimeses omavahelises kohtumises, mis toimus Liverpooli koduväljakul, jäi tulemuseks 4:1 ehk taas lasi Liverpool endale ühe ära lüüa. Cardiff on viimase viie kodumängu jooksul Premier League´s vaid korra nulli peale jäänud.

Kokkuvõttes arvestades Liverpool tihedat mängugraafikut ja Cardiffi motiveeritust näeme, et kumbki meeskond nulli peale ei jää.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad skoorivad (2.3 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 8.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 160€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds