Jälgi meid

Ennustusvihjed

Milano Inter vs. AS Roma ennustusvihjed

Laupäeval peetakse Serie-As väga tähtis kohtumine kahe lähirivaali vahel. Tabeliseis on järgmine: Inter 60 punktiga kolmandal kojal ja Roma 54 punktiga viiendal kohal. Arvestades, et lõpuni on jäänud vaid viis vooru, tahavad mõlemad klubid punktilisa, et kindlustada järgmiseks aastaks koht Meistrite Liigas.


Inter vs. Roma
Laupäev, 20. aprill 2019
Mäng algab: 21:30
Ülekanne: Eestis puudub

Esimene poolaeg jääb viiki (2.3 @ Coolbet)
Kokku alla 2.5 värava (2.03 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimased kaks omavahelist kohtumist on lõppenud viigiga, kus on skoori teinud mõlemad meeskonnad.
  • Inter on viimased kolm kohtumist koduväljakul jäänud võiduta.
  • AS Roma on koduliigas 16st võõrsil mängust võitnud ainult kuus.

Statistika järgi võiks öelda, et oodata on väravaid ja seda mõlemalt poolt. Lausa viimases kuues omavahelises kohtumises on skoori tehtud mõlemalt poolt. Kihlveokontorid ennustavad, et ka seekord läheb niimoodi ning seega on koefitsiendid väravatele üsna madalad. See tähendab, et madalaskoorilisele mängule pakutakse omakorda päris ahvatlevaid koefitisente ja nende poole võikski vaadata.

Seda põhjusel, et tegemist on kohtumisega, mida kumbki pool ei taha kohe üldse kaotada. Riske võtma ei hakata ja mängitakse kaitsest lähtuvalt. Roma teab, et nende järelejäänud mängugraafik on võrreldes lähikonkurentidega lihtsam ning nad ei pea antud kohtumist iga hinna eest võitma minema. Ka viigipunkt oleks väga korralik tulemus. Viigist ei ütleks kindlasti ära ka Inter.

Arvame, et kui kohtumises lüüakse väravaid, siis mitte üle kahe. Tõenäoliselt tuleb esimene poolaeg väga kinnine ning mäng otsustatakse ära teisel poolajal. Palju oleneb sellest, kui hästi suudab Roma kaitses ära seista, kuid viimased kaks kohtumist on suudetud enda värav puutumatuna hoida ja kindlasti tahetakse sama teha ka Interi vastu. Ennustame tulemuseks 1:0 või 2:0.

Meie valikud:

  • Esimene poolaeg viik (2.3 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2.5 värava (2.03 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 68€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds