Jälgi meid

Ennustusvihjed

Premier League kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Mitmed Euroopa suurimad liigad hakkavad jõudma lõpusirgele. Nende seas ka Premier League . Loe edasi ning leiad ühe 25.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 500€.


 Crystal Palace vs. Everton (17:00)

Kohtuvad kaks klubi, kes hiljuti röövisid punkte esikuuiku meeskondadelt. Crystal Palace suutis võita Arsenali nende endi kodus 3:2 ja Everton võitis Manchester Unitedit lausa 4:0.

Crystal Palace on üks vähestest meeskondadest, kes mängib koduväljakul halvemini kui võõrsil. Vastaste väljakutel on võidetud lausa kaks korda rohkem kohtumisi kui Selhust Parkil. Viimasest viiest kodumängust on suudetud võita ainult üks, liiga viimase Huddersfieldi vastu 2:0.

Everton on aga viimase kahe kuu aja jooksul näidanud fantastilist vormi. Viigistatud on Liverpooliga, võidetud on Chelseat, West Hami, Arsenali ja Manchester Unitedit. Üllataval kombel on kaotatud aga liiga tagumise otsa meeskondadele Fulhamile ja Newcastlele. Tõenäoliselt oli põhjus suuresti motivatsiooni puudumises.

Crystal Palace vastu võiks motivatsiooni aga jätkuda, sest eduka hooaja lõpuga on võimalus tõusta kõrgele seitsmendale kohale, mis tugevas Premier Leagues on igati korralik tulemus. Klassi poolest on Everton tugevam meeskond ning usume, et nad suudavad võita.

Meie valik: Evertoni võit (2.82 @ Coolbet)


 Fulham vs. Cardiff (17:00)

Liiga selle aastane uustulnuk Fulham ei suutnud kõrgeimas seltskonnas kanda kinnitada ja järgmisel hooajal pallitakse taaskord aste madalamal. Eelviimane koht Premier League´s on kindel. Cardiffi seis on aga veidikene positiivsem. Hetkel hoitakse küll 18. kohta ehk esimest relegatsiooni positsiooni, kuid tabelis koht kõrgemal oleva Brightoniga on vahe vaid kolm punkti.

Arvestades seda, et Brightoni järelejäänud mängud on väga rasked, siis on Cardiffil hea võimalus neist mööduda. Selleks tuleb aga kõige pealt võita Fulhami. See peaks olema Walesi klubile jõukohane ülesanne. Esimeses omavahelises kohtumises sel hooajal alistati Fulham tulemusega 4:2.

Fulhami käekäik on viimastes voorudes olnud tõusvas joones, kuid ülimotiveeritud Cardiffi vastu peaksid nad hätta jääma. Kõikide liigade peale on viimasest viieteistkümnest kohtumisest kaotatud lausa kaksteist. Meie eelistame siin paaris kindlalt Cardiffi.

Meie valik: Cardiffi võit (3.00 @ Coolbet)


 Watford vs. Wolves (17:00)

Selles kohtumises käib võitlus eelkõige seitsmenda koha eest. Hetkel asutakse tabelis vastavalt kaheksandal ja seitsmendal kohal. Kahe meeskonna vahe on kõigest üks punkt. Watford tuleb kohtumisele viigi pealt, kui Southamptonil lasti lüüa Premier League ajaloo kiireim värav seitse ja pool sekundit peale avavilet. Ise vastati täpselt 90 minutit hiljem ja tulemuseks 1:1. Wolves alistas viimases voorus tugeva Arsenali lausa 3:1.

Oodata on väga tulist matši. Seda põhjusel, et need kaks meeskonda kohtusid omavahel ka alles FA-Cupi poolfinaalis, kus Watford võttis hullus mängus 0:2 kaotusseisust lõpuks lisaajal 3:2 võidu. Wolves tahab selle valusa kaotuse eest kätte maksta. Me usume, et see õnnestub neil. Ka seda karikamängu domineeriti tugevalt ja Watfordil oli kõvasti õnne, et viigini jõuti.

Wolvesi klassis ei kahtle enam keegi. Eelmine hooaeg mängiti küll liiga madalamal, kuid sel hooajal on korralikult kanda kinnitatud kõrgeimas seltskonnas. See hooaeg on võidetud Arsenali, Liverpooli ja Manchester Unitedit. See kõik tähendab, et vajalik tase Watfordi alistamiseks on olemas, lihtsalt tuleb see realiseerida.

Meie valik: Wolvesi võit (2.91 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 25.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 500€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds