Jälgi meid

Ennustusvihjed

Euroliiga & NBA kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva.

Neljapäev on maailma spordis üsna vaikne päev, seega on ka meie kombo natukene tagasihoidliku kui tavaliselt. Loe edasi ning leiad ühe  4.5 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 90€.


Kaunase Žalgiris vs. Fenerbahce

Algab kell 20:00

Euroliiga play-offis kohtuvad põhiturniiri esimene ja kaheksas. Kolme võiduni peetavat seeriat juhib hetkel Türgi klubi Fenerbahce 2:1. See tähendab, et Žalgirise jaoks on see mäng elu ja surma peale. Võidad ning püsid mängus, kaotad ja pakid kohvreid. Viimane omavaheline kohtumine toimus vaid loetud päevad tagasi ning selle võitis Fenerbahce 66:57.

Fenerbahce on oma kaks võitu teeninud suurepärase kaitse pealt. Võidetud mängudes on lastud Žalgirisel visata vastavalt 43 ja 57 punkti. Ühes mängus ei saadud kaitset tööle ning see ka kaotati. Kui vaadata Žalgirise kaitset, siis see on üsna agressiivne, ülimalt abistav ja riskeeriv, kuid mitte nii kõrgel tasemel kui Türgi klubil. Viimases kohtumises ei olnud Fenerbahcel erilisi probleeme Žalgirise kaitse lahti harutamisega, kuid visked väljamängitud kohtadelt lihtsalt ei kukkunud.

Kaunase Žalgiris on kõikides mängudes patustanud üsna rohkete pallikaotustega. Ühelt poolt on see loogiline tulemus täna Fenerbahce heale kaitsele, kuid samas on ka nende endi rünnak liiga ümmargune. Tagamängijad kulutavad liialt aega lihtsalt palli põrgatamisele ja enda käes hoidmisele ning siis hädalahendustele otsimisele. Meeskondlikku plaani ei suudeta ellu viia.

Julgeme öelda, et Žalgiris on selle aastasest koosseisust juba maksimumi võtnud. Play-offi pääs oli võrreldes meeskondade eelarveid(vaid kolmel klubil väiksem) väga korralik tulemus. Üks võõrsil võidetud kohtumine play-offis oli väljateenitud boonus ning usume, et selle mänguga ka lõppeb soliidne Euroliiga hooaeg Žalgirise jaoks.

Fenerbahce on klassi poolest ikkagist Euroopa tippude tipp ja üks peapretendente tiitlile Real Madridi ja Moskva CSKA kõrval. Kaunase arenal võib olla metsik atmosfäär, kuid Fenerbahce mängijad näitasid juba eelmise kohtumises, et nad suudavad ka sellistes rasketes oludes külma pead hoida.

Meie valik: Fenerbahce AH-5 punkti (1.94 @ Coolbet)


San Antonio Spurs vs. Denver Nuggets

Algab kell 05:30

NBA play-offi esimese ringi tasavägiseima paari lõpplahendus võib selguda ööl vastu reedet. Nelja võiduni peetavat seeriat juhib Denver Nuggets 3:2. Viimase omavahelise kohtumise võitis koduväljakul mänginud Nuggets 108:90. Erinevalt Spursist suutis Denver tabada väga hästi kaugelt, lausa üle 40%. Kui ka antud kohtumises näidatakse nii head tabavust, siis sellele on Spursil raske midagi vastu panna.

Kui enne seeriat loeti Spursi suurimaks plussiks kogemusi, siis noor Denveri meeskond on ennast peale avaängu kaotatud kohtumist mäng-mängult kogunud ja viimases kahes kohtumises juba väga enesekindlaid esitusi näidanud. Spursi poolt ei tule kuidagi abi DeRozanile ja Aldridgele, kes meeskonda tassivad. Derrick White korraks sähvatas, kuid sellised mehed nagu Rudy Gay ja Belinelli peaksid ka ennast kokku võtma enne kui hilja.

Koefitsientide järgi on favoriidiks Spurs. Me usume aga, et nende võimalus seeriasse pööre tuua lõppes viimase kaotatud kohtumisega. Nüüd on Denveril juba edu sees ning kohtumisele tullakse üsna enesekindlalt. Mõlema kohtumise kohta, mis on lõppenud Spursi võiduga, saab öelda, et Denver kaotas need kohtumised, mitte Spurs ei võitnud. Jah, Popovich suudab ka kehvema materjaliga tugevamaid tiime üllatada, kuid Nuggetsi loots Malone on ka teinud omad taktikalised käigud, mis töötavad väga hästi. Näiteks kaitsva suunitlusega Craigi algviisikusse toomine.

Võiduks on mõlemal meeskonnal üsna võrdsed võimalused, kuid kui mõlemad meeskonnad mängivad täpselt omal tasemel, siis võidab selle kohtumise Denver Nuggets. Kuna neil on ka suurem koefitsient, siis on loogiline, et valime kombosse just nende võidu.

Meie valik: Denver Nuggetsi võit (2.25 @ Coolbet)

Kombopanuse koefitsent kokku: 4.5


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 90€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds