Jälgi meid

Ennustusvihjed

Manchester United vs. Chelsea ennustusvihjed

Pühapäevane Premier League mängude päev toob kõikidele fännidele põnevusmatši Manchester Unitedi ja Chelsea vahel. Tabelis asetsevad meeskonnad vastavalt kuuendal ja neljandal positsioonil. Kahe meeskonna vahe on vaid kolm punkti.


Man.United vs. Chelsea
Pühapäev, 28. aprill 2019
Mäng algab: 18:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Manchester Unitedi võit (2.69 @ Coolbet)
Kokku alla 2.5 värava (1.95 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  •  Viimase omavahelise kohtumise võitis Mancheter United 2:0.
  • Paul Pogba on löönud üheksa väravat ja andnud kuus resultatiivset söötu peale Jose Mourinho vallandamist.
  • Viimased viis omavahelist kohtumist seitsmest on lõppenud alla 2.5 väravaga.

Manchester United on kaotanud viimasest üheksast kohtumisest lausa seitse. Kui tahetakse püsida esineliku konkurentsis, siis tuleb antud kohtumine kindlasti võita. Arvestades meeskonnas valitsevat olukorda, ei ole see just lihtsaim ülesanne, aga usume, et punased kuradid saavad sellega koduväljakul hakkama.

Peale treeneri vahetust on United suutnud kodumängudes alati oma ära teha. Kaotatud on küll Barcelonale Paris SG-le ja Manchester Cityle, aga madalama tasemega klubide vastu on tunnistatud vaid võite. Arvestades, kui tähtis on antud kohtumine Unitedile lähirivaali vastu, siis usume, et nende võidukoefitsient suurusega 2.69 on igati proovimist väärt.

Lisaks võiks oodata madalaskoorilist kohtumist. Nagu ka omavaheline statistika näitab, siis ei lööda nendes mängudes just kõige rohkem väravaid. Kaalul on palju ja kumbki meeskond ei taha liigseid riske võtta. Chelsea rahuldub ka viigipunktiga ning seetõttu tullakse Old Traffordile bussi parkima ja oma võimalusi kontratest ootama.

Madalaskoorilist kohtumist toetab ka fakt, et Chelsea lööb top-6 meeskondadest võõrsil selgelt kõige vähem väravaid. Kui siia lisada ka Manchester Unitedi viimaste voorude rünnaku probleemid, siis võib üsna rahuliku südamega valida panuse alla kolmele väravale.

Meie valikud:

  •  Manchester Unitedi võit (2.69 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2.5 värava (1.95 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 54€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds