Jälgi meid

Ennustusvihjed

Prantsusmaa vs. Saksamaa ennustusvihjed

Korvpalli MM-i pühapäevade mängudepäeva naelaks võiks pidada Prantsusmaa ja Saksamaa vahelist kohtumist. Mõlemas meeskonnas on tohutult kvaliteeti ning õnnestumise korral pretendeeritakse ka medalitele.


Prantsusmaa vs. Saksamaa

Pühapäev 1. september 2019
Algab: 15:30
Ülekanne: FIBA TV

Prantsusmaa AH-7.5 (1.92 @ Coolbet)
Kokku üle 150.5 punkti (1.85 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Prantsusmaa kontrollkohtumised algasid kaotusega Türgile ja lõppesid napi kaotusega Serbiale, kuid nende vahel võideti viite koondist. Tugevamatest Argentinat ja Montenegrot. Prantsusmaa kasuks räägib, et nende algviisikust on lausa neljal mängijal väga head liidriomadused – Batum, Gobert, de Colo ja Fournier.

Saksamaa sõpruskohtumised on samuti olnud üsna edukad. Ainuke kaotus saadi üllatuslikult Jaapanilt. Võideti nii Austraaliat, Tšehhit, Ungarit, Tuneesiat, Poolat kui ka Rootsit. Koosseisust leiame kolm NBA pallurit – Schröder, Daniel Theis ja Maxi Kleber.

Kohtumise üsna kindel favoriit võiks olla Prantsusmaa. Nende kaitsemäng on eelkõige tänu Rudy Gobertyle Saksamaa omast parem. Lisaks on nende koosseisus rohkem sügavust, eriti tuleb see välja võrreldes pingimehi. Prantsusmaa teine viisik on üsna tuntavalt parem kui Saksamaal.

Seega on meie esimene panus, et Prantsusmaa võidab vähemalt 8 punktiga. Nad tõestasid ka oma viimase kontrollkohtumisega Serbia vastu, et nendega tuleb tänavusel turniiril väga tõsiselt arvestada. Enamus mängu domineeriti, alles lõpus vannuti vastasele alla.

Teisena ennustaks, et visatakse vähemalt 151 punkti täis. Tänapäeva korvpallis on ründemäng viidud nii kvaliteetsele tasemele, et vahet pole, kui hea kaitse on vastas – 151 punkti ei ole eriti suur skoor. Mäng on muutunud väga kiireks ja aina rohkem toetutakse kaugvisetele.

Viimati kohtusid samad koondised omavahel EM-il, kus Saksamaa võttis 84:81 võidu. Tol korral olid Prantsusmaal puudu nii Gobert kui ka Batum. Nüüd, kui parimad pojad on jälle koondises, peaks jõukorrad olema vastupidised.

Meie valikud:

  • Prantsusmaa AH-7.5 (1.92 @ Coolbet)
  • Kokku üle 150.5 punkti (1.85 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds