Jälgi meid

Ennustusvihjed

Prantsusmaa vs. Saksamaa ennustusvihjed

Tänavuse EM-i “surmagrupp” on valmis teisipäeval alustama ning esimene titaanide heitlus toimub Prantsusmaa ja Saksamaa vahel. Kas eelmisel suurturniiril põrunud sakslased saavad seekord kohe uuesti hoo sisse või võtab maailmameister ikkagi oma?


Prantsusmaa vs. Saksamaa

Teisipäev 15. Juuni 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: ETV2

A. Griezmann lööb värava (3.30 @ Coolbet)

Enim väravaid 2. poolajal (2.10 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Kaks suurt vutiriiki on varem kohtunud 31 korda: Prantsusmaal on 14 võitu, Saksamaal 9.
  • Prantslaste ainus kaotus viimase 20 mängu jooksul oli Soome vastu läinud novembris.
  • Saksamaa viimase 13 mängu saldo on 6 võitu, 5 viiki ja 2 kaotust.

Saatus on Prantsusmaa ja Saksamaa viimastel suurturniiridel mitmeid kordi omavahel kokku viinud ja nii on välja arenenud võitluslik rivaliteet. Eelmisel EM-il kohtuti poolfinaalis ja seal tõid Antoine Griezmanni väravad prantslastele 2:0 võidu.

Vahepealsel ajal on koondised koos olnud ka Rahvuste liiga alagrupiturniiril ja nendes mängudes jäi taas Prantsusmaa peale – Griezmann tegi uuesti duubli, kui Saint-Denis’ lõppes mäng 2:1 ning Münchenis mängiti väravateta viiki. Kokku on prantslased selles vastasseisus viis mängu kaotuseta.

Didier Deschamps’i meeskond on tänavuse EM-i kõige suurem favoriit ja esimene alagrupiturniiri mäng annab kohe võimaluse näidata oma võimu. Prantsusmaa on ametlikult kodumeeskond, aga tegu on Münchenis peetava kohtumisega ja “karukoopast” hea tulemuse saamine upitaks kahtlemata Les Bleus’ enesekindlust.

Hea algus aitaks kindlasti klaarida ka sisepingeid. Kylian Mbappe ja Olivier Giroud on teineteise peale solvunud, aga arvatavasti tuleb Allianz Arenal koos kuidagi rünnakule ära mahtuda, kuna Karim Benzema sai viimases kontrollkohtumises Bulgaaria vastu vigastada.

Põhimõtteliselt ongi Prantsusmaa iseenda suurim vaenlane ja mitte esimest korda. 2010. aasta MM-il läks kõik mõranenud riietusruumi tõttu aia taha.

Saksamaa on alates eelmisest MM-finaalturniirist näidanud üsnagi ebastabiilset minekut ja see on meeskonna sel korral jätnud mitmete teiste koondiste varju, aga enamjaolt suudavad sakslased ikka kuidagi end otsustavate mängudeni venitada.

Joachim Löw on üles ehitanud juba ei tea mitmenda tugeva meeskonna ning valmistub treeneritooli pauguga vabastama. Kuigi karmis konkurentsis võib turniiril ebaõnnestumisega toimuda ka negatiivne plahvatus.

Kõik mängijad on professionaalid, aga see ei saa kindlasti lihtne olla, kui lähed mängima teadmisega, et treener hülgab meeskonna sõltumata tulemusest. Mõni nädal pärast Löwi märtsikuist teadaannet kaotas Saksamaa suure üllatusena koduplatsil MM-valikmängu Põhja-Makedooniale ja see oli üsna valju ohusignaal.

Thomas Müller ja Mats Hummels on tagasi koondises, aga Saksamaal on käsil üleminekuperiood ja see teeb eduka esinemise raskeks. Ent ega Die Mannschafti ei saa kunagi alahinnata ka – tegu on ikkagi sakslastega.

Esimene panus – A. Griezmann lööb värava. Barcelona täht oli eelmise EM-i parim väravakütt ning ta kipub Saksamaa vastu alati sahistama. Äkki on asi selles, et juured viivad tal just sinna kanti. Griezmann on viimase viie koondisemängu peale vaid korra kuivale jäänud ja siin on tal võimalus teha neljandas järjestikuses mängus värava löömisega uus karjääri rekord.

Teine panus – Enim väravaid 2. poolajal. EM-i alguses on olnud selge trend see, et avapoolajad kipuvad olema väheste võimalustega. Esimese kolme mängupäeva jooksul on ära nähtud neli  esimese poolaja väravat ja tervelt 15 teise poolaja väravat. Teine 45 minutit on ka traditsiooniliselt jalgpallis alati olnud suurema hulga väravatega.

Meie valikud:

  • A. Griezmann lööb värava (3.30 @ Coolbet)
  • Enim väravaid 2. poolajal (2.10 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 165€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds