Jälgi meid

Ennustusvihjed

Hispaania vs. Rootsi ennustusvihjed

Viimastest kolmest EM-ist kaks võitnud Hispaania lööb oma EURO 2020 mängud lahti kohtumisega Rootsi vastu. Mõlemad meeskonnad olid enne turniiri kimpus koroonaviirusega ja see võib sellele mängule oma jälje jätta.


Hispaania vs. Rootsi

Esmaspäev 14. Juuni 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: ETV2

Viik (4.69 @ Coolbet)

Kokku alla 2.5 värava (1.80 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on läbi aegade mänginud omavahel väga võrdselt: mõlemal on kirjas seitse võitu.
  • Hispaania on Sevillas mängides 48-st mängust võitnud 39.
  • Rootsi on viiemängulise võiduseeria peal.

Õnneks lõppes koroonakriis mõlemas riietusruumis suuremate probleemideta, kuid kindlasti segas see treeningprotsessi ja seetõttu võib meeskondadel olla oma mängurütmi leidmine väga raske.

Hispaaniat küll toetab tõsiasi, et ollakse üks nendest meeskondadest, kes saab alagrupiturniiri mängida kodupubliku ees. Sevillast on läbi aastate hispaanlastel olnud head mälestused ja eriti vägevad on need kindlasti ühest kõige hiljutisemast La Cartuja staadionil peetud matšist – seal alistati läinud novembris Saksamaa 6:0.

La Rojale kulub hetkel igasugune lisajulgustus ära, kuna koondist on saatmas omamoodi kummalised lood.

Peatreener Luis Enrique ei võtnud satsi mitte ühtegi Real Madridi mängijat, jättes teiste seas välja ka pikaajalise kapteni Sergio Ramose ning seda veel olukorras, kus lubatud 26 mängija asemel kaasas ta oma valikusse ainult 24 mängijat. Sevilla publikul jääb nägemata ka oma poiss Jesus Navas, kes oli valikturniiril selge põhikoosseisu mees.

Enrique on oma lükete eest kohalikult jalgpallimeedialt vett ja vilet saanud ning kui nüüd asi ka turniiril rappa läheb, siis lendab talle arvatavasti peale suur kriitikalaviin.

Pingete maandamiseks on kindlasti vaja Hispaanial teha korralik avamäng. Seda üritatakse meeskonna vastu, kes enne turniiri endale järjestikuste võitudega head enesekindlust kogunud.

Rootsi võimalused oleksid kahtlemata paremad, kui Zlatan Ibrahimovic saaks omasid aidata, ent temata on tehtud juba kaks edukat valiksarja ja ennast on tõestatud ühtlase meeskonnana. Ja sel meeskonnal on täitsa potentsiaali Hispaania alistamiseks.

Nende kahe koondise näol on tegu järjekordse paariga, kes juba valikmänge omavahel mängisid (UEFA, mis juhtus?) ja koduplatsil olid rootslased ülilähedal võidule, kui Hispaaniale päästis 1:1 viigi vaid Rodrigo Moreno teise lisaminuti värav.

Rootsi tabamuse eest hoolitses toona Marcus Berg, kes viimasel ajal täitsa toimetanud nagu vaese mehe Zlatan, saades kolme mängu peale kirja kaks väravat ja ühe väravasöödu.

Igal kuningal on aga alati loomulikult ka ametlik troonipärija ja võimalik, et selleks saab sel suvel Alexander Isak. 21-aastane Real Sociedadi ründaja, keda kutsuti juba ammu “uueks Zlataniks”, tegi Hispaania liigas 17 väravaga silmapaistva hooaja ning siin oleks tema jaoks ülimagus särada koduliiga koondise vastu.

Esimene panus – Viik. Hispaania pole suutnud juba mõningat aega väga muljet avaldada. MM-valiksari algas viigiga Kreeka vastu ning järgnes ülinapp võiduni jõudmine mängus Gruusiaga. Enne turniiri tehti Portugaliga 0:0 viik kohtumises, kus oli vaatamata suurele domineerimisel peaaegu täiesti ideetu mäng. Rootsi viikingid on kanged ja nende maha murdmine saab keerukas olema, eriti olukorras, kus Enrique pole saanud korralikult meeskondlike trenne teha.

Teine panus – Kokku alla 2.5 värava. Me kõik teame, mis Hispaania hakkab tegema ja ega siin Rootsil eriti palju väravavariante ei tule, sest lihtsalt palli ei saada kätte, aga see hispaanlaste palli kõigutamine ei ole väga efektiivne. Meeskond on alates eelmisest aastast mänginud 12 kohtumist ja neist kaheksa on lõppenud vähem kui 2.5 väravaga.

Meie valikud:

  • Viik (4.69 @ Coolbet)
  • Kokku alla 2.5 värava (1.80 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 234€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds